Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is disznóság hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is disznóság hogy a pasim nem fizeti a részemet a nyaralásunkon?

Figyelt kérdés

kitalálta hogy menjünk hawaiira mert hogy az milyen jó meg stb hát elsőre azt hittem kiugrik a szivem mondom úristen dejó lesz meg minden

aztán közölte hogy 500 ft-al szálljak be mert alsó hangon annyi lesz (hát simán ki tudná fizetni mert annyi pénze van..és tudja hogy én azért nem állok úgy anyagilag hogy csak úgy előszedjek ennyi pénzt...)

akkor minek ajánlotta ezt fel ez nem disznóság?

Amúgy 2 hónapja vagyunk együtt


2015. máj. 19. 16:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Mondd neki, hogy neked nincs rá kereted és így vagy fizet mindent vagy nem mész!

Amúgy meg, mindössze 2 hónap párkapcsolat után neked is illene visszautasítani egy ilyen utat, hacsak nem mindvégig a pénzére pályáztál.

2015. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

2 hónaposan Hawaii???

A tapasztalatom, hogy általában akik megengedhetik a luxust, azok a legnagyobb f@sariak ha pénzkiadásról lenne szó. Én is nyaraltam már egy társasággal, akik csak röhögtek fél millión (én meg csak nagyokat nyeltem), és amikor már ott voltunk 5-10 forintokon ugráltak, hogy ki kinek tartozik és együnk olcsóbban, mert azért ez otthon olcsóbb, emiatt kénytelenek voltunk fagyasztott sz*rt enni.

Soha többé ilyen emberekkel.

2015. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem disznóság,fizetsz vagy maradsz.
2015. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónapos kapcsolat után az lett volna az első kérdésem, hogy: de hát hogy gondolod ezt, hogy tudjuk fizetni? Én ezt nem engedhetem meg magamnak anyagilag.

De ilyen rövid távú kapcsolatban nem is engedtem volna, hogy ekkora összeget ő álljon nekem. Mert mi lesz, ha nem jön össze a kapcsolat?


Viszont ha én lettem volna a gazdag fél, a párom meg szegény, ahhoz nem lett volna pofám, hogy benyögöm: menjünk hawaiira, fél milla-fél milla mindkettőnk részéről, de jó lesz! Annyi eszem lett volna, hogy a másiknak ez esetleg megfizethetetlen kiadás.

2015. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!