Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lepjem meg a páromat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a páromat az első közös nyaralásunkon? Az első évfordulónk is most lesz.

Figyelt kérdés

Gondoltam csinálok vmi fincsi vacsit, felveszek vmi szexi fehérneműt, kényeztetem, stbstbstb...

De akarok vmi olyat, amitől tényleg felejthetetlen lesz számára az az este, vmi igazi pluszt. Mi lehetne az?

Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat! :))



2013. júl. 14. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
neked is csak azt tudom mondani amit minden másik hozzád hasonló kérdezőnek és ami nekem is mindig bevált: SZEXTÁRSASJÁTÉK! nagyon kiiirály;)
2013. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van ilyenünk, gyakran elővesszük! :D
2013. júl. 14. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond neki ,hogy terhes vagy...de nem tőle..
2013. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nektek meik van meg?? első voltam
2013. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bevonnád a legjobb barátnődet a programba azt szerintem élvezné.
2013. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hancúr párbaj van meg :)


A legjobb barátnőmet nem jó ötlet bevonni, egyrészt: sokba kerülne őt is elvinni nyaralni, másrészt mindenben pont az ellentétem, és fogalmazzunk úgy, nem egy világszép nádszálkisasszony :)

2013. júl. 14. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Na igen a szép lányoknak mindig csúnya a barátnőjük..Ezt gondolhattam volna.:)
2013. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!