Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegbeteg vagyok? Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki az egyik legfontosabb ember az életemben,sőt.. Mindennél jobban szeretem. Nagyon csúnyán tudok viselkedni vele,nagyon hamar nagyon kis apró dolgokkal fel tud idegesíteni. Ha nem csinálja meg amit kérek, egy érzés jön rám,és annyira idegesít,hogy ha nem kezdem el szidni meg nem csinálja meg amit kérek akkor azt érzem,hogy feltudnék robbanni. Ilyenkor tudom, hogy rossz amit csinálok de nem tudok uralkodni magamon, semmi nem segít ebben a helyzetben. Ha hallgat,ugyanúgy ideges vagyok, attól meg megmegjobban,ha mondja a magáét mint én. Néha karmolászni szoktam magam,vagy akármit ami kicsit is fájdalmat okoz,ezt akkoris ha nem is veszekszünk, csak mondjuk dolgozok és nem akarok ott lenni. Tudom, hogy gonosz vagyok és néha gyűlölöm saját magam. Apukám mikor kicsi voltam és sokat ivott, sokszor bántotta anyukámat és minket is a testvéremmel, nem tudom ez mennyire számít. Volt valaki hasonló helyzetben? Mit tegyek ez ellen?
2015. máj. 19. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus vagy Xanax.
2015. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kiskoromban bántottam a bekakat, de sírtam azért mert megöltem véletlenül egy hangyát. Nagxon szeretem az állatokat,talán jobban is mint az embereket.. És mégis kínoztam a békát?
2015. máj. 19. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg egy jó pszichológusra (vagy pszichiáterre) lenne szükséged, mielőtt még kárt teszel akár magadban, akár másban. Ráadásul ha nem lépsz mielőbb, akkor csak egymásra halmozódnak majd a problémák, és végképp nem fogsz tudni belőlük kikeveredni.
2015. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem egy könnyű eset lehetel csoda hogy van párod,ha szereted annyit tegyél meg éte de legnkább magadért keressél fel egy neked való szakorvost mert még jóbban elfajúlhat a dolog a ki kobakban.
2015. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mondani a kérdezőnek ezeket h hová menjen el...de egyébként nem biztos h eza megoldás...de ezt jó indualtbókl mondom! :)
2015. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod leállítani magad, DE tudod, hogy rossz amit csinálsz, akkor néhány nyugtató helyretehet. Hasonlóan jártam én is, több mint fél éve szedek gyógyszereket, már csak nagyon kis adagot, és nincsenek ilyen problémáim. Mellette pszichológushoz is járok. Én úgy jutottam be, hogy háziorvoshoz mentem el, neki mondtam, h pszichiáterhez szeretnék menni ezzel és ezzel a problémával, ő adott beutalót, és pár napon belül kaptam időpontot mindkét helyre. Ha tudod, h rossz amit csinálsz és változtatni akarsz, akkor már jó úton vagy, tudnak rajtad segíteni, a gyógyszer meg csak addig kell amíg megtanulod kontrollálni ezeket, utána ha minden jól megy abba is hagyhatod, 1-2 év max, ha szerencséd van.
2015. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
te vagy az szilvi?
2015. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!