Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzek meg egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek meg egy olyan srácot aki kissé félénk a csajokkal?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
te kezdeményezz nála, esetleg buliban itasd egy kicsit
2010. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképpen ne itasd, mert ha kiderül, hogy lyet tettél valószínűleg nem fog neki nagyon tetszeni. Áltlában a félénkebb srácok sokkal érzelgősebbek, romantikusabbak, szóval csak egyszerűen légy őszinte, kedves, mondd meg neki, hogy mit szeretnél tőle és miért, aztán ha esetleg jobban megismeritek egymást, és közelebb kerültök egymáshoz, hidd el, egy csapásra el fog múlni a félénksége... ;-)
2010. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazábol már ő megmondta nekem, azaz megkérdezte h lehet e köztünk vmi. és aztmondtam neki h mielöt bármit mondok aztmobndom h megismerlek és utána eldöntöm h mitszeretnék. aztán ecercsak megölelt meg megfogta a kezem nekem ez egy kissé elsöre sok vt és eztmegmondtam neki. aztán utána héten összefutottunk és megkérdeztem töle h talizunk e és mondta h ok. de nemtudtam elmenni a talira, mert beteg lettem,ezt megirtam neki e-mailban. de nemirt vissza. de nembeszélgetünk sokat,(személyesen) mert csak egy két szot mond nekem és láccik h zavarban van, magátol odase jött vna hozzám hanem a haverja ráncigálta oda xD. msn-en viszont folyton ir szal nemértem. :D
2010. febr. 25. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd ágyba, és bátorítsd hogy legyen férfiasabb
2010. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!