Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működne egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működne egy olyan kapcsolat, ahol a lány fanatikus focifüggő, a fiú meg inkább a technikai sportokat szereti?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem vagyok fanatikus de a technikai sportok jobban lekötnek... de ezenkivül nem zavarna hogy a lány miért rajong agéeszen addig amig nem szól bele abba hogy én mit nézek :)
2015. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem.

és nem azért, mert különböző a hobbitok, hanem azért, mert a hobbi alapján akarjátok a kapcsolatotokat meghatározni.

eleve bukta.

a kapcsolat lélek szinten van, és nem a hobbi határozza meg.

ez kb olyan mintha azt kédezném hogy ha szeretem a kutyákat és a párom meg a macskákat járhatunk-e együtt?

beteg.

2015. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem működne! hisz fordítva is működik!
2015. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Interferencia ***** válasza:

Ha valamennyire mindkettő szereti a másik kedvencét, akkor még jó is.


De jó lenne egy fociimádó lány... Kivéve, ha a buzee miatt nézi!

2015. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem működne. Hosszabb távon legalábbis biztos, hogy kibukna a differencia. Ráadásul a fociimádó nők szemében eléggé férfiatlan, ha egy férfi nem tudja, mikor vannak a rangadók, a selejtezők, ha nem ismeri a játékoskeretet, s ha nem ül össze a haverokkal sörözni egy-egy jelentősebb meccsre. Én még mindig aszondom', hogy ha hobbiról van szó, az legyen közös, bárki bármit mond.
2015. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatot nem ezek a dolgok határoznak meg, vagy működtetnek.

A férjemmel teljesen más hobbijaink vannak. Ez semmit nem jelent.

Ne hallgass az előző válaszolóra, borzasztó nagy butaságot írt!


Abban az esetben lehet probléma a hobbi, ha valamelyik fél előbbre helyezi a kapcsolatnál, vagy lenézi a másikat a hobbija miatt.

Amúgy nem jelent semmit.

2015. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is így van, ahogyan az utolsó mondja.
2015. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én fociimádó lány vagyok és a páromat zavarja, h szeretem a focit. (persze nem hangoztatja, de amikor fél év után megkértem, h hadd nézzek meg egy meccset, mikor ő is itthon volt, kiverte a balhét)

Szóval ez attól függ, h a párod mennyre toleráns, kompromisszumképes.

2015. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!