Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy a húgombak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a húgombak megjöjjön az esze végre?

Figyelt kérdés
A húgom, 21 éves. Most van először kapcsolatban. Anyukánk nem tudja elfogadni a párját. Alkoholoista a családja, egyik napról a másikra élnek. Nem illik hozzá. De nem emiatt nem tudják a szüleink elfogadni. Millió meg egy kifogása volt, hogy miért ne találkozzanak. Még a születésnapján sem jött el a húgomhoz, kitalálta, hogy kórházba került, és azt is úgy adta be a húgomnak, hogy ő miatta, amiért folyton nyafogott, hogy találkozzanak... kb 5 alkalommal találkoztak, de a húgom nagyon szerelmes, és nem látja, hogy az orránál fogva vezetik. Lemaradt a tanulásban is miatta. Hazudozik itthon. A múltkor azt hazudta, hogy a barátnőjénél alszik, de a fiúnál volt, és le is feküdtek. Véletlenül elolvastam a barátnőjének írt sms-t (az asztalon hagyta a mobilt az sms-sel a képernyőn, szóval nem kutakodtam), ami szerint lehet, hogy terhes, mivel védekeztek ugyan, de a csávó spermás kézzel megujjazta. Nem akarok szólni neki, hogy tudom, viszont nem tudom mi lesz, ha terhes lesz. Másodéves az egyetemen, ami elég drága. És nem saját lábán áll, hanem eltartják a szüleim. Szerintetek tegyek valamit? Vagy ne szóljak bele?
2015. máj. 20. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem a batyjakent kotelesseged leulni vele es beszelni a dologrol ha meg a pasi teherbe ejtette szamonkerni hogy akkor most hogyan tovabb ha a faszi bunkozik meg par haverral jol megverni. A szuleiteknek pedig egyutt mondjatok el legyel a hugod tamasza.

18/L

2015. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A húgod egyetemista?

Mert ha igen ő szíve joga eldönteni kivel van együtt utólag majd rájön hogy rád és a szüleire kellett volna hallgatnia.

De próbálj meg beszélni vele miről tudsz, és kérdezz rá nem lett-e baj.

De semmi esetre se mondd el a szüleidnek, legyen valaki akiben megbízhat, de ahogy leírtad a csávóka nagyon nem szimpatikus...Tényleg jobb lenne ha vagy változtat a stílusán vagy a hugod rájön hogy ez így nagyon nem jó.

2015. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg szerintem 21 évesen elég furcsa hogy így fogják a szülei :/// (persze féltik) de hogy hazugság árán kell valahol ott aludnia az már furcsa picit.

Majd rájön magától hogy mi a helyzet...de nem kéne fogni...felnőtt nő

2015. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A húgodnak is van szája, hogy megmondja a srácnak, hogy spermás kézzel ne nyúlkáljon oda... ha meg ennyire idióta, van, aki csak a saját kárán tanul.
2015. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak nekem furcsa, hogy egy 21 éves egyetemista attól fél, teherbe esik, mert spermás kézzel ujjazzák? Mondjuk, ezzel együtt, meg amit leírtál róla, nem tűnik túl eszes lánynak, ne haragudj.


VISZONT. Mindenkinek meg kell vívnia a maga csatáit. Ez a pasi még néhány alkalom után dobni fogja, emiatt nem kell aggódnod. A hugod majd rájön, hogy ezt előre láthatta volna, és tehetett volna ellene. De az ő döntése, felnőtt ember, és a szívének nem parancsolhat, márpedig ha valóban ennyire szereti ezt a srácot, akkor nincs az az érv, legyen akármilyen értelmes is, ami elválasztja tőle. Te csak annyit tudsz tenni, hogy ott vagy mellette, támogatod, vigasztalod, majd amikor szakítanak, és hagyod, hogy ő maga jöjjön rá, mik voltak azok a hibák, amiket vétett. Ebből fog tanulni, és valószínűleg az ilyen dolgok miatt lesz később életrevaló, rátermett lány. Legalábbis, nekem is volt hasonló időszakom (oké, a spermás kezes ujjazás miatti téves riasztások kimaradtak az életemből), akkor is nagyon jól tudtam, hogy hova vezet, akkor is tudtam, hogy az nekem rossz, de nem érdekelt. Sanszos, hogy a hugodnál is ez a helyzet.

2015. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!