Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írtam az exemnek iwiw-en, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam az exemnek iwiw-en, de olvasatlanul törölték a levelem. Felhívjam?

Figyelt kérdés
A minam eszembe jutott, gondoltam váltok vele pár szót, erre olvasatlnanul törli a levelem. Nem tudom mire véljem, direkt vagy véletlen volt. Felhívjam, vagy az már nagyon rámenős lenne?
2011. júl. 6. 06:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Jaj velem is volt ilyen, elég szar érzés látni h olvasatlanul törlik :D Amúgy sztem ne hívd fel. ha véletlen lett volna akkor valszeg jelezné valahogy, azt jelenti h egyáltalán nem kíváncsi rád, csak te még kötődsz hozzá egy kicsit.
2011. júl. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Mi a fenéért írsz az exednek? Lezártátok, kész. Főleg, ha nem szépen váltatok el. Ő már talán talált mást magának, és nem nagyon kíváncsi rád.
2011. júl. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az olyanokat akik olvasatlanul törlik a levelem azonnal törlöm(kamu barátok),nem szabad az ilyenekkel foglalkozni!
2011. júl. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel, úgyse fogja felvenni úgyhogy nem kell parázni, mit mondassz neki
2011. júl. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy olvasatlanul törölte? Esetleg megnézted a fiókját, mert másból nem lehet tudni, nincs olvasási visszaigazolás az iwiwen.
2011. júl. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De, a saját levelesládádban látod, ha zárt boríték, akkor olvasatlan, ha piros, akkor törölték. Ha piros zárt boríték, akkor bizony olvasatlanul törölték.

Kérdező: ha véletlen lett volna, akkor ír neked, hogy ne haragudj, véletlen törölte a leveled, küldd el még egyszer. Direkt volt, az exed nem kíváncsi rád. Van ilyen, hagyd rá.

2011. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos "Lezárni" tudni kell... gyakorlás teszi a mestert.



Énnekem is volt úgy, hogy kb 1 éve szakítottunk, de jött a tél és esett a hó ami felerősítette az emlékeimet vele kapcsolatban, aztán végülis egy fél órás MSN beszélgetésben választ adott a fennmaradó kérdésekre...


de ismerek olyan lányt aki 3 évig szerette az exét mert annyira játszott vele elhúzta egy picit elötte a mézes madzagot de aztán elküldte.

Ez arra példa, hogy van akivel nem lehet ezt csak úgy megbeszélni. :/


(de szerintem még nem lehetsz túl tapasztal lévén, hogy GYIK.hu-ról akarsz infót szerezni ilyen téren)


Annyit boztosan mondhatok, hogy ha netezel és FB-n vagy valahol látsz róla véletlenszerűen egy képet, és felkavarja az érzelmeidet egy kicsit, akkor tuti hogy még problémák vannak a lezárással vagy az idővel..


21F

2011. júl. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd, még mindig jobb, mintha feljelentett volna zaklatásért, hogy távol tartson magától mindenképpen, és lezárhassa a dolgot! Ismerek egy ilyen esetet!
2011. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért az exe-ed, mert már nem érdekled, miért nem hagyod békén?


Nyilván azért törölte, mert marhára nem kíváncsi rád.

2011. júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem hívtam fel:)
2011. júl. 6. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!