Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem kéne foglalkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem kéne foglalkoznom vele?

Figyelt kérdés

23N-30F "pár". Azért raktam idézőjelbe, mert magam sem tudom, hogy mi van köztünk. 1 hónapja tart ez az állapot.


Egyik beszélgetésünknél mondogatta, hogy milyen jól érzi velem magát, meg úgy érzi 50-50%, hogy valamiben meg van, másban nincs meg az összhang. Erre azt válaszoltam, hogy az nem baj idővel kiforrja magát. Aztán közölte, hogy jól érzi magát velem, meg várja, hogy találkozzunk, de nem szerelmes belém(nehezen szeret bele valakibe stb. kérdeztem tőle, hogy fél-e az elköteleződéstől-elvileg lehetséges ilyen félelem nála azt mondta).


Viszont majdnem minden héten felhozta a gyerek meg házasság témát(rögtön már a 2. randin).


Meg mindig dicsérte a főztöm, amikor kibökte, hogy nem szerelmes belém utána lévő nap is mikor találkoztunk szájrapuszival köszönt meg adott jóéjt puszit az arcomra.

Aztán 1 hétig felém se nézett. Nem írt és olyan volt mint egy jégcsap.

Aztán 1 hét nem beszélgetés után tegnap írtam neki. Anyám meg lecseszett, hogy hülyét csinálok magamból. Én tényleg szeretném végre tisztázni, hogy mi is van köztünk, de ahhoz beszélnünk kell meg találkozni.


2015. máj. 21. 15:35
 1/6 Mumusan ***** válasza:
50%
Szerintem még maga se tudja hogy mit akar.
2015. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Szórakoznak veled. Írna neki a frász! N31
2015. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csak szórakozik veled.

az ilyen fazonokkal én is mindig megjártam, de rá kellett jönnöm, h csak az időmet vesztegettem.

nem tudom, miért, de nagyon sok ilyen hülyítős férfi van.

ami rajtad múlik, hogy az ilyen "kapcsolatokat" záros határidőn belül el kell felejteni. akkor esélyt adsz egy normálisnak.

2015. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak hülyít. Ne csodálkozz azon se ha kiderül, másnak is csapja a szelet. A legegyszerübb az lenne, ha hagyják az egészet. Anyának pedig igaza van, ha így folytatod tényleg hülyét csinálsz magadból.
2015. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat. Amúgy miből gondoljátok, hogy tényleg csak hülyít?
2015. máj. 21. 18:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ez egyszerű, hiszen kimodta: nem szerelmes beléd. Ha érdekelnéd, szinte le sem tudnád vakarni magadról. Keresne és érdeklődne utánad. Ez a fazon meg egy hétig feléd se néz. Szóval, ha komolyan gondolná, akkor éppenséggel minden percben veled akarna lenni. Ennyi. 29/F
2015. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!