Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek, hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy két éves kapcsolatom amivel semmi probléma nincs boldog vagyok benne!

Viszont van egy fiú barátom, akiről tudom, hogy számára ez több mint barátság, de én már leszögeztem neki, hogy én nem érzek iránta úgy, mint ahogy ő ezt szeretné. Kis korunktól fogva ismerjük egymást, neki is van barátnője, de tudom hogy nem szeretni. Tegnap este eljött nálunk a számítógépemet megnézni, és egyszer csak megcsókolt. Hirtelen még megszólalni sem tudtam, és ő már folytatta volna mikor mondtam, hogy jobb lesz ha hazamegy. Ma a suliban odajött azt hittem, hogy bocsánatot kér vagy valami, de csak annyit mondott, hogy soha többé nem tesz olyat, ha azt mondom , hogy semmit nem érzek iránta. Mondtam, hogy én nem vagyok bele szerelmes, stb: erre csak annyit mondott ő nagyon szeret és soha nem fog lemondani rólam, míg meg nem szerez! Most mit tegyek? Nem veszíthetem el, de ezt sem hagyhatom?


2015. márc. 30. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kicsit beteg a gyerek hogy nem fogja fel hogy nem akarsz semmit,és hogy addig küzd amíg meg nem szerez.Átgondolnám ezt a barátságot hogy folytassam-e,mert még az is megeshet ha folyamatban visszautasítod,egyszer csak leteper.Ha már a csókot is lerendezte.
2015. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán hülye, nem bírja felfogni, hogy nem akarsz tőle semmit. Ne beszélj vele.
2015. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!