Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a párommal hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párommal hogyan tudnám megoldani ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

El kellett volna hogy menjek vele egy családi eseményre másik vàrosba de nem tudtam elmenni... Itthoni problémák miatt is..

De ezt nem mondta el neki. Igazándiból nem is válaszoltam rá hogy megyek-e vele.

3-4 napig lesz ott ezalatt alig beszéltünk.

Nagyon haragszik.

Nem tudom mit tegyek.



2015. ápr. 26. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az igeidőket azért tedd rendben. De egyébként beszéljétek meg. Ha együtt vagytok, mond el neki mi volt a gond.
2015. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fish1 ***** válasza:

Ha szó nélkül hagytad az egészet és így nem mentél vele, akkor jogosan haragszik. Annyit legalább megérdemelne, hogy a nemleges választ közöld vele. Így most azt érzi, hogy semmibe vetted. Fordított esetben neked hogy esett volna?

Mindenképpen mondd el neki, hogy mi volt az ok, talán megenyhül valamennyire.

2015. ápr. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es, te meg ne oktass ki mást, amíg neked sem megy a helyesírás!


Kérdező: nekem nem kéne egy olyan ember, aki simán lepattint, és arra is szrik, hogy megbeszélje, miért nem jön velem.

2015. ápr. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!