Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy szorongok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szorongok, nem tudok önmagam lenni a barátom előtt?

Figyelt kérdés
A szorongást arra értem, hogy pl. ha kinnt vagyok nála több napig külföldön székelési problémáim vannak. Az otthonomon kívül minden más idegen helyen nálam ez a probléma. Volt, hogy családommal mentünk nyaralni de ott is ez volt, pedig előttük nem szorongok. Nemsokára a barátommal megyünk nyaralni több napra és nagyon félek, hogy mi lesz ha nem tudok majd ez idő alatt székelni. Ilyenkor folyton felpuffadok, fáj a hasam, akkor is ha nagyon keveset eszek vagy alig. Barátomnak mindig csak annyit mondok h fáj a hasam, de ő folyton azt hiszi azért, mert menstruálni fogok én pedig nem merem ezt elmondani neki, h ilyen problémáim vannak. Ő lazán szellent előttem, vagy mondja h most el kell mennie wcre, meg h mennyire megkönnyebült. Lehet, h most sokan szét fogják röhögni magukat, de ez nálam tényleg nagy probléma és elrontja a nyaralásom vagy ha bárhova idegen helyre megyek.
2015. máj. 21. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Megertem, mi 3 eve vagyunk egyutt de meg mindig kicsit kellemetlen a tema. Probald meg vele megbeszelni nem fog kinevetni. Vekonyak nalunk a falak mi ha a masik toalettre megy zenet kapcsolunk hogy ne legyen kinos :D hulyen hangzik de mukodik. A problemadra meg vigyel egy gyengebb hashajtot es az segit majd.

18/L

2015. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld viccesre venni a dolgot! Alapból már a szorongástól nem fog működni a dolog a wc-n! Náluk amúgy ez tök laza téma. Én simán úgy jövök be a wc-ről, hogy "Most olyan jót kakiltam!" Ő pedig: Örülök neki! :D Vagy amikor pukiznom kell, akkor mondom hogy: Most mindjárt pukizok. Ő pedig: Jól van kincsem, büszke vagyok rád! :D XD Na jó, ez persze nem gúnyból, hanem valamilyen szinten csak a vicc kedvéért :D Meg egyébként pukizni nem is nagyon szeretek előtte, mert ha lenne egyfajta "illata" és 1 óráig az töltené be a szobát, az már gáz lenne nekem... Ennyire nem tudok kikelni a nőiességemből, vagy nem tudom... Szóval nálam így oldódik fel ez a dolog...

A fiúkat meg amúgy szerintem egyáltalán nem zavarja ez a dolog. Nyilván ha már a rotyogást hallaná a wc-ről, vagy 4 órán keresztül a bűz árasztaná be a lakást tőled akkor TALÁN megfordulna a fejében, hogy "Hááát, most ez egy kicsit undorító..." ... de egyébként semmi.

Meg szerintem nem a szemébe kell mondanod, hogy "Figyelj, szívem, nem tudok wc-zni, ezért fáj a hasam!" Hanem pl amikor bemész a szobából, akkor 'magadnak' hangos gondolatként elejted, hogy 'Basszus, úgy fáj a hasam, és nem is tudtam wc-zni... De hogy miért? Na mindegy..." Aztán egyre könnyebb lesz ez.

18/L

2015. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló problémával küszködtem. De sikerült megoldanom. A probléma abból fakad, hogy még mindig nem tudtál párod előtt ellazulni maximálisan. Pukizni, kakilni kiábrándító és nőietlen. Azonban ha valóban párod az igazi, és később összeköltöztök és/vagy összeházasodtok, kénytelen leszel leküzdeni ezt a gondolatodat. Ugyanis ezek emberi dolgok, ha tetszik, ha nem, mindenkinek kell kakilnia, akkor is, ha ez kellemetlen szagokkal, hangokkal jár. Kezd fokozatosan tudatosítani ezt magadban, és ezzel együtt a párodban is. Először, ha érzed hogy nem lesz nagy puki, mondd hogy most pukiznod kell, és engedd ki. Max egyet nevettek rajta, de hidd el, máris felszabadultabb leszel ezzel kapcsolatban. Később fokozatosan mindig, egyre jobban és jobban engedd ki, aminek ki kell jönnie. Persze nem azt mondom, hogy már csak azért is pukizz az orra alá, mert az bunkóság. Pukizz, mert pukiznod kell és kész. Ha érzed hogy ez már nagyon kellemetlen és büdi lesz, inkább menj ki a wc-re. Fokozatosan fel fognak oldódni a gátlásaid és a barátod előtt is sokkal felszabadultabb leszel, minden téren! A wc-n azt javaslom, ha túl hangos az akció, hogy többször húzd le a wc-t, és amíg hangos a wc, addig add ki a pukikat! Ha kérdezi utólag, mièrt húztad le többször a wc-t, mondhatod azt is, hogy nem akartad hogy büdös legyen, amíg kaksiztál. Persze csak ha kellemetlen bevallani a hangokat.

De idővel, előbb utóbb (én legalábbis azt vallom), minden gátlás felszabadul. Talán a kapcsolat fejlődésének tudhatók be ezek a dolgok, de hidd el, 10-20 év házasság után már az se okoz kellemetlenséget majd, ha közvetlenül egymást mellett kell kakilni. Mert ismerni fogod a párod minden szokását, porcikáját, ahogy ő is a tiédet. :)

2015. máj. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!