Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Függök a páromtól, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Függök a páromtól, hogyan nyerhetem vissza önmagam?

Figyelt kérdés
Eleinte csak szerettük egymást, de megvolt az életem. Később annyira függővé váltam, h ma már szinte belehalnék, ha elhagyna. Teljesen uralja az időmet, a lelkemet. Úgy látom, h ezt valahol élvezi. Egyszerűen nem értem hogy jutottam idáig. Nem akarok önállótlan nő lenni.
2014. szept. 8. 02:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Megoldható a probléma. Csak a telefonszámod kell hozzá.
2014. szept. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mit akarsz? Szabadabb, nyitottabb kapcsolatot? Újra szórakozni, esetleg más valakit ki próbálni?
2014. szept. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, h bedarál mindent körülöttem. Állandóan irányítani akar. Mit csináljak, hová menjek...

Egyszerűen vele szeretnék lenni, anélkül, h meg akarná mondani milyen legyek. Szeretném ha csak elfogadna.

2014. szept. 8. 02:41
 4/6 anonim ***** válasza:

ne vedd sértésnek, de szeretetqrva vagy. Ezt a fogalmat Csernus doki szokta használni az olyan nőkre, akik azért vannak a párjukkal, hogy legyen nekik valaki aki szereti őket. Még akkor is, ha ez a valaki kihasználja.


"Az a nő vagy férfi, aki nem bízik önmagában, ezért a kapcsolataiban kudarcot, kudarcra halmoz és közben mindent megtesz azért, hogy szeressék."

akár még azt is lenyeli, hogy kihasználják.

viszont nagyon jó az, hogy megláttad, milyen vagy. legelőször önbizalmat kell szerezned. az az alapja mindennek. ha bízol magadban és tiszteletet tanusítasz magad felé, akkor nem fogsz függni senkitől.


Önbizalmat pedig úgy tudsz szerezni, hogy olyan dolgokat teszel meg, amiktől iszonyatosan félsz. Pl leülsz a pároddal, megfogod a kezét, és közlöd vele, hogy kicsim..az utóbbi időben úgy érzem, hogy kihasználsz, mert...bla bla bla. Miért van ez?

2014. szept. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
folyt.: ha megérzi, hogy elveszíthet, ha nem viselkedik normálisan, normálisan fog viselkedni. Ha fontos vagy neki. Ha pedig még annyit sem érsz neki, hogy normálisan viselkedjen, nincs keresni valótok egymás mellett. Ha te is így látod(majd), nyugodtan valld be. Elsősorban magadnak, aztán neki. Ehhez kell ám a nagy bátorság :) Aztán hello.
2014. szept. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is függtem nem kicsit a páromtól, én csak azért mert ő volt az első és pont olyan embert fogtam ki, aki ilyen volt...

Mikor elveszítettem nagyon sokáig kivoltam miatta. És hónapokig is keresett, egy évig biztosan és addig függtem tőle. Nembírtam új kapcsolatot kezdeni miatta...

Nem tudom, hogy lehetnél önálló nő, de ha úgy vagy ahogy én voltam, nem nagyon tudsz ...

2014. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!