Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, ha ez engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha ez engem zavar? Jogosan zavar egyáltalán?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 19 évesek vagyunk, két éve vagyunk együtt. Közgázra jár és el akar menni a közgáz vizsgatemető fesztiválra a balatonhoz, 4 napig, természetesen nélkülem.


Ez engem zavar. Én sem járkálok nélküle fesztiválozni, nem is vagyunk annyira bulizósak, meg szerintem szimplán fura, nem korrekt.Más ha kimegy az emebr a városba bulizni a párja nélkül, az nyilván oké, de fesztivál?


Mit mondjak Neki, hogy ne érezze azt hogy korlátoznám a szabadságában? Már hasonló, kisebb esetek voltak, amikért szóltam, de ott befeszült, hogy mit szólok én bele.


Vagy szerintetek ez tök oké csak rosszul gondolkozom?


2015. máj. 23. 07:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél vele?
2015. máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Engem nem hívott, de ilyen helyekre nem szokott hívni..Igen, ebből már többször volt vita, nemc csapatban gondolkozik
2015. máj. 23. 07:26
 3/15 anonim ***** válasza:

Minden párommal voltak egyéni programjaink, akár több naposak, amire nem vittük a másikat. De ezek minden esetben olyan programok voltak, amire a másik nem is szeretett volna jönni, bár a lehetőség nyitott volt számára.


Miért nem kérdezed meg tőle, hogy veled miért nem számol ezen/ezeken a programokon? Lehet, hogy csak úgy gondolja, hogy téged nem érdekelne, és örülne, ha vele tartanál, viszont ha egyszerűen le akar csak pattintani, az valóban nem jó helyzet. Az kb azt jelenti, hogy nem túl komolyan számol veled, és kell neki a levegő, a lehetőség. Én legalábbis ezt gondolom arról, ha valaki rendszeresen több napos külön programokat igényel, és nem csak ilyen elmegyünk a csajokkal este bulizni dolgokról beszélünk.

2015. máj. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem rendszeresen megy el több naposra, ez az első alkalom.Ezen kívül még egy olyan volt mikor nem hívott a gólyabáljára, de ennyi, de nekem az is épp elég rosszul esett.
2015. máj. 23. 07:44
 5/15 anonim ***** válasza:

ok, ezt akkor félreértettem abból, hogy máskor is előfordult.


Nos, a legegyszerűbb szerintem az, ha úgy teszel mint bármely értelmes felnőtt ember tenne. Nem a GYK népét faggatod, hogy WTF, hanem leülsz a lánnyal és megmondod neki, hogy neked ez nem esik jól, másrészt pedig miért nem akar veled menni.

2015. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

nem jogos. fiatal még, hadd menjen és élvezze az életet. ha fesztiválozni akar akkor menjen. neked is ki kéne mozdulnod és akkor nem lennél rá irigy.

19L

2015. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Az utolsó válaszoló nagyon buta 19 évesen..
2015. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó de azért abban is van valami.19 évesen nem várhatom el hogy ne menjen sehova, de én nem is ezt mondtam, hanem hogy miért nélkülem?
2015. máj. 23. 08:56
 9/15 anonim ***** válasza:

senki nem mondta, hogy ne menjen sehova, és azt sem, hogy egy párkapcsolatban nem lehetnek külön programok. ez nem 19 éves korban van így, hanem 30 éves korban is.


a kérdés az, hogy van egy több napos program, ahova te is szeretnél menni, neki meg eszébe sem jut, hogy együtt mentek. Te mondtad, hogy nem igazán csapatjátékos a kapcsolatban, és ez bizony gond, mert jellemzően vagy azt jelenti, hogy full önző, vagy azt, hogy igazából ha veled van jó, ha nincs az is jó.

2015. máj. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utóbbi áll fent, ha velem van jó, de ha nics az is
2015. máj. 23. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!