Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek ezt?

Figyelt kérdés
Benneteket nem zavarna,ha párotok más idegen nők képei mellé írogatna,hogy szépség vagy,de jól nézel ki stb dolgokat?!

2015. máj. 23. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez bárkit zavarna... bármelyik oldalról, akár férfi, akár nő.
2015. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem tetszene,és ezt tudtára is adnám.
2015. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Engem is zavar,bár idáig egy rohadt szót sem szóltam neki erről.
2015. máj. 23. 19:44
 4/9 anonim válasza:
Engem nagyon zavarna. Beszéld meg vele mindképp
2015. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Viszont nem tudom,hogy kezdjek hozzá?!:( Még a végén azt hiszi leskelődök utána.
2015. máj. 23. 21:35
 6/9 anonim ***** válasza:

ha tudom róla, hogy olyan mint a nagyanyám... akkor nem :)

Ő boldog, boldogtalannak mondja, hogy jaj édesem így-úgy, szépvagy, imádlak, stb..stb... szerintem ez csak egy gesztus. Persze azért nem tilos rákérdezni, hogy ez most mégis mi!?

2015. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Állj elé, és ne úgy, mint egy vallató, de azért erélyesen kérdezz rá. Vagy megközelítheted kicsit könnyedebben is, például "Te kis Don Juan! Láttam, hogy csapod a lányoknak a szelet Facebook-on, mégis mi ez az egész?". De nem tudom, milyen a stílusotok, lehet, ez hülyén venni ki magát. Lényeg a lényeg, te ismered, kérdezz rá!

Mellesleg, bár én is a felhasználója vagyok nyilván, annyira utálom a Facebook-ot amiatt, hogy sok ilyen helyzetet szül. Lehet, valaki minden like-ba világokat lát bele, más meg lehet, hogy csak nyomogatja eme gombot bármiféle komoly szándék nélkül. bár szerintem azért van egy határ a szolid tetszésnyilvánítás és a nyomulás, udvarlás között. Nem mondom, hogy engem még soha nem ütött szíven, ha láttam, hogy az adott férfi kiknek like-olja a képeit vagy miket kommentel, de egy rendes párkapcsolatban ezeket meg kell tudni beszélni. Sok szerencsét kívánok!

2015. máj. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,válaszokat.Nem fogom letámadni,de a frankót megmondom,bár így is tudja,hogy őszinte vagyok,kimondom mindig,amit gondolok,érzek.Ha nem tetszik neki,akkor így járt.Csak szemétségnek érzem,hogy nekem mondja,írja,hogy mennyire szeret,aztán lehet másoknak is írja ugyanezt,idegeneknek.Szóval mindenképpen megbeszélem vele,mert rohadtul zavar.
2015. máj. 24. 08:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele.És más dolgokról is,amik zavartak.Annyiban maradtunk,hogy egy ideig hanyagoljuk egymást.Én pitizni nem fogok,én is így látom a legjobbnak.
2015. máj. 24. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!