Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kirúgarútott munkából,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kirúgarútott munkából, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Imdátam a munkahelyem, igaz, csak négy órában dolgoztam. A párom a nevemben küldött mailt egy másik helyre, ahová be is hívtak interjúra. Nem akartam, de bementem, mert azért nem lenne rossz a nyolc órás munka sem.

Fel is vettek, és megmondták, hétfőn kezdjek, holott tudták, hogy még munkaviszonyom van. Amikor szóltam a főnöknőmnek az eredeti helyen, hogy el kell mennem sajnos egy másik helyre, ahová felvettek.

Kiakadt, hogy ilyet nem játszunk, szólhattam volna neki, mielőtt megírtam azt a mailt (nem én írtam), nem csak akkor, amikor már felvettek.

Megkaptam, hogy amég a kolléganőm szaabdságon van, addig nem kapom meg a felmondást, azaz két hétig.

Az új helyen szóltam, kezdhetek-e két hét múlva, addigra kapok felmondást. Megkaptam, nem, van olyan, aki kezd június egytől, sajnálja.

A főnöknőmnek szóltam, hogy akkor maradok. Kirúgott, már van más a helyemre.


Most munka nélkül maradtam :(


Ki a hibás egy ilyen szituációban?


A párom szerint mindenki, még én is, őt leszámítva.


2015. máj. 24. 14:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%

Mindenki, mármint te is és a párod is.

Az érintett főnököket ebben az esetben sajnos tényleg nem tudom hibáztatni.

2015. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Én miért?
2015. máj. 24. 14:09
 3/31 RRR ***** válasza:
91%

nem világos, miért mentél interjúra

nem világos, miért nem egyeztettél

nem világos, miért nincs önálló akaratod

nem világos mi a fenét akarsz

2015. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

4 órás munkából egyedül nem tudok megélni. Ha nemet mondok, az utcán találom magam.

Plussz a másik főnöknő azt mondta, megvárja, még megkapom a felmondást, majd később azt, nem várja meg.

2015. máj. 24. 14:10
 5/31 A kérdező kommentje:
Ha előre szólok a főnöknőmnek, talál helyettem mást, mielőtt egyátalán amoda felvesznek, és megintcsak munka nélkül maradok.
2015. máj. 24. 14:12
 6/31 RRR ***** válasza:
100%

most már mindegy

keress ezerrel melót

és

okulj ebből a buta esetből

2015. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ajj, attól is félhetek, hogy a tetejébe még a párom is kidob, mert eltartani meg nem fog egy napig se :(
2015. máj. 24. 14:15
 8/31 RRR ***** válasza:
100%

mondjuk az új helyen későbbi időpontot kellet volna megjelölnöd kezdésnek,de most már tö.kmindegy


milyen párod van neked,hogy nem segít a bajban??

2015. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Olyan, hogy csak bajt csinál, sajnos :(


Először azt mondta a másik főnöknő, hogy megvárja, még kapok felmondást, aztán meg azt, hogy nem várja meg.

2015. máj. 24. 14:19
 10/31 anonim ***** válasza:
36%

Bocs, de te vagy a hibás.

Először is, egy munkahelyen nem szólunk arról, hogy van egy új, csak akkor, ha már biztos.

Szóltál a főnöködnek, nem csoda, hogy kirúgott, szóltál az új munkahelynek, oda pedig nem vettek fel pont azért mert a munkahelyek nem szeretik az ilyet.


A párod nem hibás gyakorlatilag semmiben, te mentél be az interjúra és te intézted úgy a dolgokat, hogy végül mindkettő munkahelyet elveszítsd.

Nem is fogom fel hogyan hibáztathatod ezek miatt a párod.

2015. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!