Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kirúgarútott munkából,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kirúgarútott munkából, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Imdátam a munkahelyem, igaz, csak négy órában dolgoztam. A párom a nevemben küldött mailt egy másik helyre, ahová be is hívtak interjúra. Nem akartam, de bementem, mert azért nem lenne rossz a nyolc órás munka sem.

Fel is vettek, és megmondták, hétfőn kezdjek, holott tudták, hogy még munkaviszonyom van. Amikor szóltam a főnöknőmnek az eredeti helyen, hogy el kell mennem sajnos egy másik helyre, ahová felvettek.

Kiakadt, hogy ilyet nem játszunk, szólhattam volna neki, mielőtt megírtam azt a mailt (nem én írtam), nem csak akkor, amikor már felvettek.

Megkaptam, hogy amég a kolléganőm szaabdságon van, addig nem kapom meg a felmondást, azaz két hétig.

Az új helyen szóltam, kezdhetek-e két hét múlva, addigra kapok felmondást. Megkaptam, nem, van olyan, aki kezd június egytől, sajnálja.

A főnöknőmnek szóltam, hogy akkor maradok. Kirúgott, már van más a helyemre.


Most munka nélkül maradtam :(


Ki a hibás egy ilyen szituációban?


A párom szerint mindenki, még én is, őt leszámítva.


2015. máj. 24. 14:06
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Te rontottad el. Miért nem adtad be te a felmondásod? :D Nem értelek. A párodról meg annyit, hogy ha egy percig sem tartana el, a helyedben már rég ott hagytam volna. Megértem, hogy nem akar eltartani, de azért... Nah szóval ez valahogy sehogy se jó. Nem tudom nálatok mi van, de valami nagy gond lehet. Te nem igen akartál elmenni a régi munkahelyedről, mert szereted. Ezért nem is kerestél új állást. A párod megtette helyetted, mert már unta, hogy az ő fizuja megy el mindenre? Akkor megértem a sztorit, ha te tényleg nem kerestél magadtól másik állást. De ha te kerestél és ő így írt be téged, akkor az egy nagy segítség volt tőle. Sőt az e-mail is. Viszont még így is te voltál a hülye.... Szóval talán beszélgetned kellene a pároddal is. Nekem ez tökre érthetetlen.
2015. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!