Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pénzemért van velem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénzemért van velem vagy csak félreértek valamit?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok, jelenleg még tanulok. Folyamatos jövedelemmel nem rendelkezek. A párom 25 éves, akinek normális munkahelye van. Havi 150ezer ft keres. Több alkalommal is volt már, hogy elvárta, hogy fizessek mindent nyílvános helyen. (Meki, kávézó, étterem..stb). Mielött félreértések keletkeznének, elmondanám, hogy nem várom el hogy mindent a férfi fizessen. Ez a kérdés azért merült fel bennem mert az esetek 80%-ba a párom elvárja, hogy én álljam a számlát. Ez vajon normális?

#a pénzemért van velem?
2015. máj. 24. 19:11
1 2
 11/11 omba ***** válasza:

Nem normális, neki van rendszeres jövedelme, nem neked.

Mond párszor, hogy nincs pénzed- szerintem sok mindenre választ kapnál.

2015. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!