Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztam régóta nem látott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam régóta nem látott fiu haverommal akibe eddig is szerelmes voltam és most még jobban beleszerettem mit tegyek?

Figyelt kérdés
ő még mindig hordja azt a láncot amit a volt barátnőjétől kapott de a lány már nem szereti de ő igen akkor én mit csináljak próbáltam nem sikerül elfelejteni szeptember közebe felé lesz egy éve hogy szerelmes vagyok belé.... és most a suliban minden nap látni fogom a volt barátnője elballagot..mit csináljak???:(:(
2008. aug. 30. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
mit,mit.Egyszerű...ha kell neked, szerezd meg;)bátorság
2008. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval de azért ne támadd le rögtön azzal, hogy szereted. Próbálj meg kedves lenni vele. Az apróbb figyelmességeknek ő is biztosan örül s ha látja van valaki, aki igazán törődik vele talán megnyílik másfelé is. Mindemellett tiszteletben kell tartanod érzéseit, mert lehet(sőt az elmondottak alapján biztos is), hogy a szakítás őt jobban megviselte, mint a lányt. Hagyj neki egy kis időt, mert te egy kicsit türelmetlen vagy az érzéseid miatt neki pedig épphogy lassításra van szüksége. Tudom miről beszélek én is voltam ilyen helyzetben de az már régen volt.
2008. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oks megpróbálom de olyan nehéz:( szeretem
2008. aug. 31. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!