Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az ilyen fokú kötődés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen fokú kötődés a szülők felé 22 éves férfinál?

Figyelt kérdés
A párom 22 éves, több mint 2 éve vagyunk együtt és kb. egy éve együtt élünk, csakhogy ő minden egyes hétvégén hazamegy Esztergomba a szüleihez otthon segíteni. Mostmár megbeszéltük, hogy havi min. 1 hétvégét együtt töltünk mindig, de ilyenkor meg amennyi napot velem van ezen a héten, pont annyival többet van otthon a másik héten... Már nem tudom, mit csináljak, nem gyakran hozom szóba, gondolom, majd változik, de az én türelmem is véges.
2015. máj. 25. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Havi 1-et kéne hazamennie és nem havi 1-et kéne veled töltenie. Szerintem nem normális. Fel kéne nőnie. Te tudod, mennyi időt pocsékolsz el, de a helyedben kegyetlenül őszinte lennék vele, mert az évek gyorsan pörögnek, anyuci pici fia meg sokszor nem nő fel tíz év alatt sem.
2015. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Abba gondolom bele sem gondolsz, hogy mi van akkor, ha veled akarja tölteni a hétvégét, csak érez magában annyi kötelességet a szülei felé, hogy ha már felnevelték, (vagy ha például egyetemista és még eltartják-ez nem derül ki) akkor hétvégenként tényleg segít nekik otthoni házimunkában?
2015. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Elég gyerekes.Várhatsz mire leszakad otthonról,vagy hogy egyáltalán le fog-e.
2015. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
dehogyisnem, és szerintem nagyon is megértő vagyok vele - amúgy diákmunkán van, úgyhogy valamennyiben még igen, függ a szüleitől is - de azért 2 év szerintem hosszú idő, mégis meddig kéne arra várnom, ami 10-ből 9 embernél egyértelmű lenne? Nem azt várom, hogy szarja le a szüleit egyáltalán, de gondolom nem tőlük szeretne majd gyereket, úgyhogy az én bizalmam se ártana ezen a téren kiépítenie, mert jelenleg csak azt látom, hogy hétről-hétre "elhagy".
2015. máj. 25. 18:21
 5/10 anonim ***** válasza:
aki szerint diákmelóból el lehet szakadni otthonról, az magasra tegye a kezét, hogy jól lássam
2015. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát szerintem azért havi 70-80-ból igen, el lehet szakadni legalább a hónapból 2 alkalomra úgy, hogy albira nem kell költeni mondjuk:)
2015. máj. 25. 19:40
 7/10 anonim ***** válasza:

oké, amit a barátod csinál, az hülyeség, az nem is kérdéses :D

de szerintem kevés az a pénz saját család alapítására

2015. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jaj hát persze, én nem is arról beszélek, hogy fialni akarok 2-3 éven belül, de azért már ritkíthatná a hazajárásokat a velem töltött idő javára, mert így anyagiak így vagy úgy, nem fogunk eljutni a családalapításig 10 éven belül se, mert az nem úgy megy, hogy ó, hát akkor megkérem a kezed és majd onnantól nem járok haza minden héten...
2015. máj. 25. 21:58
 9/10 anonim ***** válasza:
hát és ezt mért nem neki mondod?...vagy küld el neki ennek a kérdésnek a linkjét...
2015. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális.
2015. máj. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!