Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire hallgassunk inkább az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire hallgassunk inkább az ész vagy a szív? (L)

Figyelt kérdés
Érzések vannak bennem,de a párom már olyan sokat megbántott,nem fizikailag,de sokat sírtam,lehet gyenge jellem vagyok. Viszont nem bírom elengedni,mert mi van ha változik, s lehet mindent csak én fújok fel...

2015. máj. 26. 12:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az eszedre, ha ezidáig nem változott késöbb sem fog,ha csak fájdalmat nyújt szerinted szeret!Találsz te olyat aki megbecsűl és szeret ne ragadj meg egy olyan kapcsolatban ami már NEM kacsolt csak valamiféle kötődés.
2015. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!