Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexpartnert keres magának a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnert keres magának a barátom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Regisztrált a barátom egy szexpartner kereső oldalra, töltött fel képet is, azt, amelyiken velem szexel.Nem tudja hogy én ezt láttam.Nagyon ki vagyok borúlva.Egyszerűen hányingerem va.1 éve járunk, minek volt erre szüksége?Én azt hittem elvagyunk, semmi baj nincs köztünk.Erre nőket keres magának a neten...Ezekután mit tegyek?Szóljak neki vagy várjak?
2008. aug. 31. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szakits vele! nagyon sajnálom hogy igy kellet rájönnöd hogy a barid milyen egy szar alak. nem érdemel meg téged. és legközelebb inkább ne csinálj szex képet a barátoddal (meg senkivel se). mert a férfiak nagyon szeretik mutogatni az ilyen dolgokat..
2008. aug. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szia.először is:az,hogy a tudtod nélkül felrakta a képedet,az büntethető.nyugodtan mondd csak el neki,hogy fel fogod jelenteni.parázzon csak az a szemét alak.azt ne kérdezd miért tette fel.ne méltasd arra,hogy magyarázkodjon.úgyis hazudna.és dobd ki mindenképp!
2008. aug. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mire kellene várnod?Az meg,hogy veled való szexképeket tett fel,nem kellene hagyni.Gondolom nem kérte a beleegyezésedet ehhez.Töröltesd le vele,de fel is jelentheted,ahogy írták.

Legalább kiderült milyen pasi igazából,a legjobb amit tehetsz,hogy azonnal kidobod őt.

2008. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az nem derült ki a postból, hogy azonosítható-e az a személy, aki a képen van. Nem igazán szoktak ilyen oldalakra úgy szexképeket feltölteni, hogy mindenki látszik rajta. Az arcot el szokták takarni. Akkor pedig máris megszűnt az alap a feljelentgetésre.

Az, hogy a kérdező tudja, hogy az a kép róla-vele készült, az nem jelenti azt, hogy ő fel is ismerhető a képen.


Én regisztrálnék egy másik képpel (ami ugyanakkor készült - ha készült több kép (persze figyelve a személyiségi jogokra)), és elkezdenék vele "ismerkedni". Nem titkon, meg rejtett személyként, hanem valós énnel, egy olyan képpel, amit ő is ismer. Kíváncsi lennék a véleményére.


Amúgy nem igazán tudsz mit csinálni. Ebbe - pláne ha kicsit is féltékeny típus vagy - meg fogsz őrülni. Azt meg nem kéne. Egyszer fájjon, de nagyon, semmint egy életen át, de mindig csak kicsit.

2008. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen szakíts vele!Ez csak egy hülye ember.

Szerintem nem is szeret téged igazán.

És mire várnál?Hogy minden csajt a neten ágyba vigyen?

Dobd a picsába!

2008. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szar alak. szakíts vele.
2008. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora ganét rég láttam. Egyáltalán megéri, hogy vele legyél?
2008. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
mielőtt szakítasz vele, előbb verd szét a fején a számítógépét. Az én barátnőm ezt tenné, ha én csinálnék ilyet...
2008. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Első körben találd ki hogy miért regelt! Beszéltem már ilyen helyen sráccal, aki írt, mintha fel akarna szedni, de igazából csak rá akart jönni hogy kell-e még a nőknek. Meg sokan keresnek harmadikat, s ha megvan a jelölt, mutatják be a barátnőjüknek. Az sem kizárt hogy egy rossz pillanatában bosszúcéllal tette, de félig sem gondolja komolyan. Ezek szerintem nem olyan dolgok amik azonnali szakítást követelnek. Még az sem ha kép- és videocserebere a cél, persze csak ha megkérdez. Ha viszont komolyan gondolja, és titokban akarja csinálni, tényleg tanítsd meg repülni.
2008. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hELLO. Csak érdeklődöm, hogy mi lett a vége. :)

26/F

2014. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!