Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki más olyan boldog és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki más olyan boldog és jól kezeli, ha a párjának van már előző kapcsolatból gyereke. Nekem miért nem megy? :{

Figyelt kérdés

Feldolgozzák, vagy nem foglalkoznak vele, vagy úgy kezelik, mintha a sajátjuk lenne. Nekem ez miért nem megy? Nehéz. Nekem még nincs gyerekem. Próbálkozom nagyon, vannak fentek, meg lentek, elvagyok, de néha nehéz.


1 éves a kapcsolatunk.

Még nem tudtam találkozni a csöppel (parázok és nem merek).

Néha irigységet ézrek (nem tudom mire), néha örülök neki, hogy ott a gyerkőc, de olyan fura, hogy vér szerint egy gyerekkel mégis valaki máshoz is tartozik.


Kérlek kíméljetek olyanokkal, hogy ha nem megy, akkor hagyjam. Érzem, hogy meg akarom oldani :} Sok mindentől elfutottam már az életben, felnőtt akarok lenni végre. Úgyhogy jöhetnek a pozitív, segítőkész gondolatok :}


N/25


2015. máj. 26. 17:54
1 2
 11/17 anonim válasza:
Femntebb írta valaki, hpgy őt nem érdekli más gyereke... na ez azért fura, mert ha együtt vagyok valakivel és tisztelem annyira, hogy azt, ami az ő életében a legfontosabb (mert lássuk be egy szülőnek a gyermeke e legfontosabb) én is befogadom az életembe, megismerem és éreztetem a párommal, meg a gyerekkel is, hogy számíthatnak rám, illetve fontosak nekem. Ami pedig azt illeti, nagyon kevesen tudnak más gyermekéhez sajátjukként viszonyuni, főleg ha a másik szülő neveli a gyereket, így nem is kell, hisz van anyukája és apukája is. Neked csak el kell fogadnod és tudni, hogy két teljesen más szerepet töltesz be a párod életében, mint a kicsi, de attól ugyanolyan fontos. Persze megint más belegondolni abba, hogy valakitől van az a gyerek és ezért vagy féltékeny, mert egy olyan szoros kapcsolat van köztük ezáltal, ami köztetek még nem él. De ne aggódj, most veled van és még közöttetek is létrejöhet egy ilyen kis kapocs :) Sok sikert a problémáid megoldásához, remélem sikerül majd egészséges kapcsolatot kialakítanod a kicsivel, miután találkoztok biztos könnyebb lesz :)
2015. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó és hosszú levelet írt feleség :}


Vicces, hogy már úgy írtad mindet, hogy a 'férjem' :}

2015. máj. 26. 21:01
 13/17 anonim ***** válasza:
Sziooo 9 es vagyok:-))Azert irtam ugy, h mert a ferjem (szamszerint az masodik:-)), az elsot 23 evesen kovettem el (hazassagot ugy ertem:-)), gyerek pedig nincs es nem is szeretnek(marmint kozoset),mert ki tudja mikor jon a harmadik ferj (vicceltem,szimplan csak nem erzem szukseget sajat gyereknek:-:-)))
2015. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok a gyerekekkel, nem szeretnék, de picit valahol mégis. Így kicsit mégnehezebb... szerintem. Vagy hát nekem.
2015. máj. 26. 22:02
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, lehet, hogy nekem sem menne. Nehéz lenne beemelni azt, hogy pl. nekem minden vágyam egy gyerek, a pasinak meg már nem újdonság, megkapta valaki mástól, így ő a közös gyerekünket nem is úgy várná, nem azzal az izgalommal. Arra az esetre meg most nem is térek ki, maikor a pasi pont emiatt nem akar gyereket, mert neki már van.
2015. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ő szeretne tőlem. De a többi érzés bennem is kavarog, talán az a legrosszabb.
2015. máj. 26. 23:58
 17/17 anonim válasza:
Hat az en paromnak 2 gyereke van. 20-25 evvel idosebb a no(pontosan nem tusom),akitol van neki. Ezzel mwg nincs is gond,csak a no volt olyan rafkos,h nem szedte be a fogamzas gatlot es terhes lett. Azt meg hozza fuznem,h a parom akkor meg nem akart gyereket,mivel fiatal volt 20-21eves. A no pedig igy fogta meg,ja es raadasul csak akkor mondta meg h terhes,amikor mar elmult kb3h terhes.Szoval genya volt.Ezzel azt akarom mondani,h attol meg h a paromnak van masik gyereke mastol,attol meg szeretni,de azert a sajatunkat jobban,mivel ot tenyleg akarta es ugy varta,mintha csak az elso lenne neki.Attol nem kell tartani h a sajatotokat nem fogja szeretni,mert ha nem is mondja,de jobban fogja ;)
2016. ápr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!