Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm folyton kifogással jön?

Figyelt kérdés
Heti 3x találkozunk, abból 2x egymásnál alszunk, ha szeretkezést kezdeményezek, mindig azzal jön, hogy most jaj nem, mert nem borotválta le, most hosszú ott a szőr, blabla, na de majd 3 nap múlva leszedi. Engem nem zavar annyira, de úgy látszik őt igen. Szóval így átlag havi 4x szeretkezünk, ami nagyon kevés. 3 éve vagyunk együtt 25f, 26l.

2015. máj. 27. 22:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%

az bizony egy aktív korban lévő nőnél több mint gyanús

egy egészséges libidóval egészséges kapcsolatban minimum hetente 2 szex

szerintem szeretője van vagy alkalmi partnerei és félrekefél

2015. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem biztos, hogy az 1-nek igaza van.

Egészen más okok is lehetnek.

Nem írtad, hogy ez az állapot mióta tart, előtte rendben volt-e a dolog köztetek.

Ezeket jó lenne tudni.

2015. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon valószínű. :( Egyesnek igaza van.
2015. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem ártana beszélnetek erről komolyabban... ő tökéletes akar lenni minden alkalommal, cikinek érzi ha kicsit is szőrös, borostás bármije... de ha tudná hogy neked ez valóban nem gond, vagy hogy jobban szereted ha szőrös, akkor nem lenne ennyi gondja vele. Neked akar megfelelni, nem magának.


És hát elég gáz ez a szőrtelenítés dolog és sok pasi nem is érti meg, én is leborotválom és fél nap után már tüsi, ha nem az intim rész akkor a lábam, vagy épp a combom, annyi baj van ezzel, szinte egyfolytában csak borotválkozni kéne ahhoz hogy mindig minden tökéletesen szőrtelen legyen. :(

2015. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

Még, ha félre is kefélne akkor sem hiszem, hogy visszautasítana téged. Ha nagy a libidója akkor nem csak a szeretőivel csinálná.

Szerintem egyszerűen nem kíván téged ám te miért nem téped le róla a bugyit inkább minthogy kérdezgesd?

2015. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%

#1-es vagyok és tapasztalatból beszélek

egyik volt páromnál 2 hónapig csűrtem csavartam a dolgokat,hogy oda kerüljön a sor,mert nagyon nem akart belemenni , nagyon nem is kívántuk egymást, nem sokkal később szakítottunk is , ismerősei mondták el végül,hogy volt neki már a kapcsolatunk alatt is valakije

tulajdonképpen én soha nem szerettem csak próbáltam ő meg folyton félrekefélt kb ennyi a sztori

csak ebből indulok ki

2015. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet, hogy elégedetlen a testével?

De szerintem ezt beszéljétek meg mindenképp és biztosítsd arról, hogy téged az ilyen dolgok nem zavarnak 3 év után, az sokkal inkább, hogy kifogásokkal jön.

2015. máj. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
jó kifogás sose rossz! vagy félre sexel vagy már nem kíván
2015. máj. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%
Van valakije. Nem bambul el percekre néha? Nem vakargatja az arcát, amikor válaszol neked kérdésekre? Nem pirul el? Nem fogja meg az orrát válaszolás közben? A hazugság jeleit ismerned kéne...lehet félrekúr.
2015. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
A csapból is az folyik, hogy a nő undorító, ha nem olyan sima mindenhol, hogy megcsúszik rajta a napfény. Gyakorlatban azt tapasztaltam, a férfiak nem mennek a falnak 1-2 mm szőrtől, de ezt nagyon kevés nő hajlandó elhinni. Lehet tényleg ez zavarja, nem győzted még meg kellőképpen, hogy téged nem zavar. Egyébként ha veled nem csinálja szőrösen SOHA, akkor komolyan elhinnéd, hogy közben mással meg igen? Azért ennyire nem képes senki szerepet játszani úgy, hogy soha ne ragadják el a vágyai. A másik lehetőség az, hogy 3 év kapcsolat után már ennyi az igénye. Heti 1x vagytok együtt, ami átlagnak mondható 3 év után, húszas évek közepén. Bármennyire is fiatal csődör valaki az elején, és bármennyire nagy a szája, hogy naponta 6x csinálja, a kapcsolat hosszával együtt ÁLTALÁBAN ritkul az együttlétek száma. Nincs ebben semmi extra. Főleg, ha esetleg gyógyszert szed, vagy stresszesebb/monotonabb lett az életetek, akkor az is csökkenti a libidót. Ha neked ez így nem felel meg, kérheted, hogy változtassatok, vagy ha ő nem kíván, akkor alkalmazzatok alternatív módszereket.. Messzemenő következtetéseket viszont ne vonj le belőle. Lehet, hogy neked nagyobb a szexuális igényed, de neked sem lenne jó, ha többször kellene csinálnod, mint ahogy kedvet kapsz hozzá. Elveszi a dolog romantikáját, nem tudnád élvezni.
2015. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!