Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért harapdál folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért harapdál folyton a barátom? 22/l

Figyelt kérdés
Volt előttem két kapcsolata 2 hét és egy 1 hónapos. Az elsővel a szexig se jutott el a második meg csak szeretőnek használta szexre ahogy még sok másik pasit. A barátom nagyon szerette mindkettőt a másodikat jobban de nem harapdálta őt soha. Velem lassan másfél éve van együtt de a kezdetektől fogva harapdál. Már sokszor mondtam neki h ez nekem fáj de azt mondta nem bírja ki h ne csinálja. Mikor a nyakamat puszilgatja elkezdi harapdálni, aztán az arcomba is beleharap, vagy a hasamba combomba. És mikor csókolózunk én már nem is merem a nyelvemet a szájába tenni mert harapdálja és volt h vérzett. Meg szexnél mikor orálisan kielégít van h oda is beleharap. Meg van h úgy ujjaz h az nekem fáj és sokszor már hazudtam is neki h elmentem csak h hagyja abba. De ő sokszor mondja h ne csikizzem meg h ha orálisan ki akarom elégiteni ne fogazzak. nem volt még ilyen alkalom mert még nem is tettem meg. Hogyan tudnám leszoktatni erről? Hiába mondom neki nem birja ki h ne csinálja. Pedig egyszer kétszer tudott nagyon gyengéd is lenni amit szerettem.
2015. máj. 23. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Kutassátok fel a családfáját! Szerintem valamelyik felmenője kutya volt. Na de komolyan. Hogy lehetsz kapcsolatban valakivel, aki a legintimebb cselekvésekkel sérüléseket okoz? Beteg a fickó, keress mást!
2015. máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3 oka lehet. Zombi, kannibál, vagy csak éhes.
2015. máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy azt hiszi ő a Pattinson
2015. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha legkozelebb leszopod harapd meg erosebben es ha megkerdezi mi volt ez mond meg neki nyugodtan hogy ha o harap te is harapsz. Megkerted hogy ne csinalja mert faj neked , ha nem. Ert a szep szobol majd ert a fogaidbol.

18/L

2015. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 RRR ***** válasza:
100%
a 4 a számból vette ki a szót!!!
2015. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Veszett.
2015. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Interferencia ***** válasza:

Kannibál.


Amúgy miért vagy vele?

2015. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
# 4 mondjuk nekem ez bejönne... lehet, hogy pont ezt akarja végre elérni.
2015. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Karesz6969 ***** válasza:
Fogazd meg rendesen a kannnibálját!
2015. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
idióta, hagyd ott.
2015. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!