Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még vele foglalkozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ali_G kérdése:

Érdemes még vele foglalkozni? Mit tehetek, mit mondhatnék neki, ha nem szeretném elveszíteni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal, eddig egész jól alakultak a dolgok, sokat találkoztunk, mindig ki tudtunk találni valami érdekes új programot, ami mindkettőnknek tetszett. Szerintem mindent jól meg tudtunk beszélni eddig. De tegnap este csókolózás után, amikor elkezdtünk szeretkezni (először), mondtam neki egy bókot, amin teljesen kiakadt. Először nem is értettem mi a probléma, mert egyáltalán nem sértő, vagy bántó dolog volt, de ő teljesen zokon vette. Amikor megkérdeztem, hogy mi a baj, csak annyit mondott ne kezdjem el őt kielemezni és nem veszem észre hogy mennyire kiakad mostanában minden ilyenen. Ő azt nevezte meg kiváltó okként, hogy nagyon zaklatott időket él meg, rosszkor találkoztunk és biztos nincs meg köztünk az egyensúly, nem tud rám hangolódni, hozzáteszem ezt semmin nem vettem észre, sőt.

Próbáltam kérdezgetni, mondani neki még pár dolgot, de ezután már nem válaszolt. Végül hazamentem, mert láttam nem fog semmi többet mondani, csak annyit, hogy szeretne pár napot gondolkodni(?).

Szerintetek érdemes még vele foglalkoznom? (Nekem nagyon tetszik és nem akarom elveszíteni.) Mit mondhatnék neki, ha szeretném folytatni vele? Mikor hívjam fel, most, vagy pár nap múlva?

(Hozzáteszem elég nehezen ismerkedem, az elmúlt időszakban semmi nem jött össze, tudok a hibáimról, de nem könnyű őket kijavítani (nem vagyok kifejezetten szép férfi, és főleg emiatt elég visszahúzódó alkat is vagyok), de folyamatosan próbálkozom és szeretnék javítani, többet nyújtani, csak soha nem kapok egy normális esélyt.) Ma pedig felhívott anyám és megérezte a hangomon, hogy valami nincs rendben, kiszedte belőlem mi történt, majd az volt a legelső kérdése: De ugye bementem dolgozni? Majdnem gratuláltam neki, csak nem volt hozzá kedvem.


2015. máj. 29. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Ne, mert ez a nő más embert szeret, akivel vége már a kapcsolatának, és képtelen felejteni. Csak szamár lehetsz számára, de ahogy így elnézem az írásodból lassan már az sem.
2015. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Ja, és nem te vagy a hibás. Nem hibáztál semmit.
2015. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez is lehet, de inkább a munkahelyével van probléma, már ott akarta hagyni, csak nem talált másikat és a legnagyobb problémája, hogy a szakmájában szeretne elhelyezkedni, amit nem tud. Úgyhogy most jelentkezett egyetemre, de ez is csak a bizonytalanságot jelenti, hisz még nem tudja, hogy felveszik-e.

Én is úgy érzem, hogy nem én hibáztam, ennek ellenére mindig nekem a legrosszabb.

2015. máj. 29. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Van úgy, hogy az ember még magát is nehezen viseli el, nemhogy mást. Adj neki pár napot, és mondjuk jövő hét végére találj ki valami laza programot, mondjuk piknikezzetek valami szép helyen. A szexet pedig ne eröltesd, a nőknek ilyen helyzetben inább összebújásra, pátyolgatásra van szükségük. Legyél türelmes.
2015. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!