Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti képesek lennétek lemondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti képesek lennétek lemondani a barátaitokról a párotokért?

Figyelt kérdés
Lehet rosszul gondolom, de nekem a párom mindig is fontosabb lesz. Végül is ő az, akivel az életemet akarom leélni, akivel együtt élek, a jövőbeli családom. A barátok meg jönnek mennek. És én olyan kapcsolatokról beszélek, ahol megbíztok egymásban, szeretitek egymást és tudjátok hogy ameddig csak lehet, együtt fogtok maradni. Nem alkalmi fellángolásokról van szó.
2015. máj. 29. 18:15
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
50%
a környezetemben a tendencia az, hogy kapcsolatok jönnek-mennek, de a barátok tovább megmaradnak
2015. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
50%
1.+ még akkor is, amikor úgy vannak vele, hogy jaj, szeretik egymást
2015. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Megtaláltam mindig az egyensúlyt. Tudod, cink, ha véget ér egy szerelem, és közben leszartad a barátaidat, majd emiatt elpártolnak mellőled. Kire fogsz támaszkodni utána? :) Az igaz barátok megmaradnak az élet végéig. Jó esetben. Az aktuális párod ritka, hogy életed végéig melletted lesz.
2015. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
75%
miért kellene választanom a kettő között? :D
2015. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
68%

Miért kellene lemondanom és választás elé állítanom magam?


"A barátok meg jönnek mennek."

Ez nem minden esetben igaz, kapcsolatokra is ugyanúgy lehetne mondani.

Egy barátnőm van, ő tényleg olyan, aki mindig mellettem van/lesz és én is mellette. A kapcsolatom is pont ennyire stabil. Nem fogom eldobni egyiket sem.

2015. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Azért kellene (képzeletben) lemondanod róluk, mert a partnered ki nem állhatja őket. Hát, sajnálom ha nektek az a tapasztalatok, hogy a kapcsolatok jönnek mennek. Én sok olyan embert ismerek, akik már serdülőkoruk óta együtt vannak a párjukkal, évek óta, és még mindig látszik rajtuk, hogy nem vakon rajongva, hanem egyszerűen szeretik egymást. Én sok mindenről mondtam le a párom miatt. És igen, lemondanék az úgynevezett barátaimról is. A családomról nem, de arra nem is kérnék senkit. És szerintem ez nem nagy dolog. Válasszon az ember, kivel akar foglalkozni, a párjával akit szeret, akivel összekötötte az életét, vagy a haverjaival akik csak lehúzzák az ő szintjükre.
2015. máj. 29. 18:28
 7/42 anonim ***** válasza:
55%
elgondolkodtató, ha nem jönnek ki egymással
2015. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Elég sz*r mikor a párod barátai gyerekes idióták, akik még mindig ott tartanak, hogy kocsma, ribik, vedelés. Lehet én vagyok az igazságtalan, de szerintem egy kapcsolat, ami már eléggé előrehaladott, fontosabb mint... ezek, az ilyen alja emberek.
2015. máj. 29. 18:31
 9/42 A kérdező kommentje:
Egy másik kérdés: van olyan férfi, akinek nincsenek barom vedelős haverjai? Csak kíváncsi vagyok, tényleg. Hogy ez azért normális-e. (nem mintha számítana, akkor sem tudom elfogadni)
2015. máj. 29. 18:37
 10/42 anonim ***** válasza:
82%

Miért kellene bármelyikről is lemondani?

A szerelmem és a barátaim is fontosak számomra, csak más-más okból kifolyólag.


Felnőtt, érett párkapcsolatban nem élvárás a másiktól, hogy dobja el a barátait. Adott esetbe nem részeg haverokról, és buta öribarikról van szó, nem olyanokról, akik lehúzzák a másikat, hanem akik évek óta ott voltak, ha szükség volt rájuk.


Attól, hogy te sz-rba se veszed a barátaidat, vagy alapjáraton képtelen vagy kiépíteni egy barátságot, még vannak akik igenis képesek rá.


Veled van a gond, aszociális hajlamod van.


U.i. Sosem tudhatod, meddig tart egy párkapcsolat, te csak tervezhetsz...aztán ha egyedül maradsz, majd újragondolod a kérdésedet. 25N

2015. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!