Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti lemondanátok a hobbitokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Ti lemondanátok a hobbitokról a párotokért ha szeretitek tiszta szivböl?

Figyelt kérdés
Én legalábbis lemondanék örömmel a barátnömért ,de ö nem tette ,Lehet hogy ebbe a honapba nem tudunk többet találkozni és ahelyett hogy velem találkozott volna inkább elment táncolni .
2011. dec. 29. 11:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem mondanék le a hobbimról 1 ringyó miatt sem
2011. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Az nem olyan nagy gond mert szerintem azért ment el hogy kicsit kikapcsolódjon.Egy kis távolság nem fog sokat ártani.

Én nálam attól függ hogy melyik hobbimról lenne szó.

2011. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom szeretne megértené és nem kéne lemondanom ..
2011. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha ő is szeretne, nem is várná el.
2011. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
de akkor mért érzem ugy hogy nem vagyok neki fontos?
2011. dec. 29. 11:28
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanék le én sem , se a hobbimról, se a barátnőkről/barátokról ! Egyszer sajnos megtettem és nem kellett volna, tanultam belőle !


Szerintem nem nagy baj, ha van "célja", van hobbija valakinek és ezt nem szabad erőltetni, hogy abbahagyja , mert "az Ő", te ezért szerettél bele, mert ilyen , ez is hozzá tartozik !

2011. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hobbim, ami zavarná a köreit...de bizonyára megbeszélnénk, mint minden mást is és olyan döntést hoznánk, amelyikben egyikünk sem sérül.


29/F

2011. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Gandalf

2011. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem mondanék le, inkább titokban nézném A gyűrűk urát.
2011. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%

Semmi szin alatt,ezért is kell olyan nő akinek hasonló a hobbija,nekem az edzés,a sport,önfejlesztés a hobbim,ezért is csak olyan nő jöhet nálam szóba.

Nem,hogy örülnél,hogy sportol a csajod,tuti jó teste van,inkább adj hálát,hogy nem egy narancsbőrös libát szedtél fel.Belevaló csajod van,becsüld meg haver,mert elhalásszák előled,ez becsülendő inkább.

jobb lenne ha otthon somlóit zabálni és hizna?Ezen gondolkodj el.


24F

2011. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!