Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kilépjek ebből a kapcsolatból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilépjek ebből a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

11 hónapja tart a kapcsolatunk... vagyis nem is tudom annak nevezhetem-e. Ezalatt a 11 hónap alatt eleinte mindenki előtt bujkáltunk, majd a munkatársak előtt elkezdtük finoman vállalni a kapcsolatunkat. Persze már sejtették korábban is, hogy van valami. Viszont az ő családja előtt nem hajlandó vállalni engem. Az elejétől kezdve lopózva kell bejutnom a szobájába, biciklistől, hogy azt ne lássa meg az édesanyja, suttogva beszélgetünk, wc-re nem járhatok ki, zajt jobb, ha nem csapok... stb. Minden áldott nap vele vagyok, kb. 8 hónapja. Minden nap áttekerek a városon, betegen is, esőben, hóban, szélben... mindig. És egyszerűen 100-szor kértem, figyelmeztettem, hogy ezt nem bírom így.... hogy odaérek a kapuba, és felhív, hogy hát most nem tud beengedni, mert az anyukája az udvaron van. És akkor én ott várok a kapuban. A szilvesztert a szobájában töltöttem, és az ablakból néztem végig, ahogy ők kint tüzijátékoznak stb. Ma óvodából ballagott a nővére kisfia. Hónapokkal ezelőtt megemlítette, hogy mi lenne ha esetleg én is elmennék vele. Persze ebből sem lett semmi. Én itthon ülök, ő eszik-iszik, családozik. Amikor megkérdeztem, hogy ugye én nem vagyok hivatalos a buliba, akkor a nemleges válaszát úgy indokolta, hogy csak a család lesz, nem lesz nagy banzáj. Végülis igaza van, én nem vagyok neki senkije...

Annyira tudom mit kell tennem, de nem tudom megtenni, mert nem értem ezt az egészet. Nyilvánosság előtt vállal, eljárunk együtt néha bulizni, tud rólunk az összes munkatársunk, de a családja előtt képtelen vállalni azt, hogy van valakije. Ő 29 éves.

Ezt így nem bírom ebben a formában, de nélküle sem.

Ő persze nem érti mi a problémám. Azt mondja érti, de szerintem nem fogja fel...


2015. máj. 29. 20:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondom tényleg ki kéne lépned, akkor kifogsz?
2015. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg egy önző köcsög,te pedig nem vagy normális,hogy még mindig vele vagy...
2015. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Lépj. Csak egy tollvonás kell hozzá, és magad mögött hagysz mindent.
2015. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Volna egy kérdésem! Hogy a toszba bírtad ezt ki majdnem egy évig?
2015. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nagyon padlón vagyok, tényleg azt érzem, nem vesz komolyan, nem törődik velem. Tegnap is kicsit kibuktam. De mesterien ért ahhoz, hogy lelkiismeretfurdalást keltsen. Mondta, hogy hogy gondolom azt, hogy ő nem vesz engem komolyan, meg hogy nem törődik velem???? Mert ő minden este hoz be nekem kanalat, vagy villát az otthonról hozott vacsorámhoz. Pl.

És a végén még én érzem magam kellemetlenül, hogy nem tudom őt, és az apró tetteit értékelni.

2015. máj. 29. 20:28
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Valami oka csak van,hogy nem mer a családja előtt felvállalni.
2015. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogyan bírom.

Manapság már ott tartunk, hogy ha én nem érek hozzá, ő sem ér hozzám. És amikor ezt felhozom neki, kiakad, hogy nem lehet/nem lesz örökké mindig minden ugyan olyan. Meg hogy fáradt. Ugyan az a munkánk, tudom miről beszél, ebből kifolyólag én is nagyon tudok fáradt lenni. De rá mindig volt energiám.

2015. máj. 29. 20:31
 8/24 A kérdező kommentje:
Azt mondja a családja egy idióta. Tulajdonképpen ez az egyetlen oka annak, hogy nem vállal.
2015. máj. 29. 20:32
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Ez az ember téged sosem szeretett, ha ezt bírta csinálni, és ezt és így el tudta nézni 1 napnál tovább. Sose és nem is fog. Kihasznál,Használ. Ennyi a történet, sajnos. Bár egy ilyen emberért nem kár.
2015. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Estienne ***** válasza:
100%

Ez most komoly? Rendes, mert visz neked evőeszközt a saját kajádhoz és kijöhetsz a szekrényből picit enni? Jó, túloztam kissé, de ez elég abszurd :O


Ha nem is lépsz ki a kapcsolatból, én csak kimennék a szobából és köszönnék egy jó nagy csókolomot... aztán majd lesz valami :D

2015. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!