Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik szerintetek férfi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerintetek férfi és nő közt barátság?

Figyelt kérdés
Ilyen helyzetben vagyok.. De nem tudom jó érzés ez így.. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2015. máj. 30. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nincs ilyen.

Valamelyik mindig feladja önmagát és érzéseit.

Voltam már mindkét helyzetben, hogy én éreztem többet és a lány nem, és volt olyan, hogy a lány érzett többet és én nem.

Egyik sem volt valami jó.

2015. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nálunk a helyzet, hogy szerintem kölcsönösen vonzódunk, de nem mer lépni egyikőnk sem..
2015. máj. 30. 15:55
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem van ilyen, de csak intelligens emberek között, akik meg tudják beszélni a dolgokat. Amúgy nálam is volt, hogy befürödtem egy ilyen barátsággal, mert a másik egyfolytában meg akart fektetni, tele volt hátsó szándékokkal az őszintesége meg egyenlő volt a nullával. De őt le is építettem.
2015. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
92%
Létezik fiú-lány barátság. Többek vagyunk az ösztöneinknél. Nekem több lány barátom van és tudom, hogy szépek, de eszem ágában sincs őket lefektetni (pedig a nőideálomba tartoznak).
2015. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig igen, a kerdes cska az hogy meddig. Egyszoval egy bizonyos idon belul valamelyik, esetleg mind a ket fel tobbet fog erezni, ugy hogy a valasz NEM!
2015. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nálunk a helyzet, hogy mindenki azt hiszi, egy pár vagyunk, és ez nem zavarja egyikőnket se. Szinte a nap 24 órájában tudunk egymásról, együtt megyünk majd nyaralni is, mégsem érzem azt, hogy le akarna fektetni.
2015. máj. 30. 16:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem létezik szerintem. Az egyik mindig többet akar.
2015. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos pontig tud működni. Úgy értem ha az a barátság nem túl szoros. Szoros barátság véleményem szerint nem működik.
2015. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze
2015. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Túl szoros. Szinte kapcsolat. De nem történik semmi
2015. máj. 30. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!