Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most tényleg nincs férfi-nő barátság?

Figyelt kérdés

EGész életemben összesen 2 lány volt, vagyis már nők, akikről azt gondoltam hogy a barátaim.

Az egyik évekig a barátom volt, minden féle dologról beszélgettünk, sok dolgot tudtunk egymásról, majd évek elteltével ki nyögte hogy az eleje óta szeretett. És csak akkor mondta el, amikor már stabilnak látszó kapcsolatom volt.

A másik egy irodista csaj, az egyik munkahelyen volt az egyetlen irodista. Sokat beszélgettünk, közeli dolgairól tudtam és őt magát is közelinek éreztem.

Ma konkrétan volt egy buli, ahova ő is és én is meg voltunk hívva de külön társaságba. Mondtam neki, hogy jöjjön oda beszélgetni. Elsőre beígérte hogy oda jön. Majd később benyögte hogy mégse.

Tehát annyit se foglalkozott velem hogy pár szót váltsunk.Pedig ha akarta volna meg tudta volna oldani. Így szerintem vagy legalábbis a tapasztalataim szerint nincs férfi-női barátság.

Jól gondolom szerintetek?


2014. dec. 16. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
nincs mert a lányok 95% r*banc és átver. az 5%os kivétel meg nem létezik vagy az ufok elvitték őket.
2014. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fiú-lány között van.. Férfi és Nő között nincs.
2014. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eddig se volt.
2014. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincsen férfi-nő barátság. Biztos lesznek, akik majd azt mondják, hogy de igen van, mert x éve jóbarátok és sincs semmi, de az nem jelenti azt, hogy ne lehetne a későbbiekben.
2014. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Najo, ide figyeljetek! Ferfi-no baratsag miert nem letezne???? Megis miert ne letezhetne??? Szerintem semmi akadalya ennek (pedig fiu vagyok) az hogy kulonbozo nemuek az nem azt jelenti h nem lehet... a ferfi-nk baratsagokkal az a baj hogy sosem tart orokke... valaki egy ido utan mindig tobbet erez... tapasztalatbol mondom
2014. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!