Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ennyire az ex?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom kiölni a gondolatot magamból, hogy a páromnak az a lány volt élete nagy szerelme.


5 hónapja vagyunk együtt, a lánnyal november végén szakított, 3 évig voltak együtt.


Múltkor kerestem az egyik közös képünket, de nem találtam a telefonomban, gondoltam átküldöm az övéről. Erre ott van egy mappa "Múlt" névvel, tele az ő kettejük közös fotóival.


Soha meg nem fordult a fejemben, hogy kutakodjak a telefonjában, most sem azzal a szándékkal bukkantam a mappára, mégsem hozhatom ezt fel, mert nagyon furán venné ki magát.


A barátom lakásában a mai napig belebotlok a lány egy-egy ottfelejtett cuccába.


Egyszerűen attól félek, hogy nem szeret annyira, vagy nem is fog annyira szeretni, mint azt a lányt szerette. Érzem, hogy szeret, és ki is mutatja...de valahogy nem olyan intenzív a kapcsolatunk, mint ahogy például azokon a képeken láttam kettejüket.


Vagy szerintetek ez paranoia? Saját magam kergetem már őrületbe. Nem akarom felesleges hisztivel szabotálni a kapcsolatunkat, de annyira zavar a lány "jelenléte".


Nekem ez az első komoly kapcsolatom, amikor tényleg úgy érzem, hogy fülig szerelmes vagyok, és nem akarom elrontani. Mit tanácsoltok?


22/L


2015. máj. 30. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Már el van rontva. Ugyanis a következő barátodnál éppen te neked lesz az akinek volt egy ex-e akibe fülög szerelmes voltál....
2015. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz régi képekkel, vagy jelentenek valamit vagy nem, én is megőrzök mindent, tízévente egyszer megnézem. Azzal foglalkozz hogy bánik veled. Ha úgy érzed nem olyan intenzív a kapcsolatotok, az lehet hogy rajtad is múlik. Mi a különbség ami a képen van és ami nálatok? Ha tudsz valamit tanulni ebből, akkor még szerencse is hogy megtaláltad ezeket a képeket. Nem minden nő ugyanolyan bújós, van aki nagyon passzív, és észre sem veszi. Van aki meg tényleg nem igényli a közelséget annyira.Ha viszont nem nálad van a hiba, hanem ő áll hozzád rosszabbul, akkor tényleg gáz van. De nem a képek miatt.
2015. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy zavar. Szerintem mindenkit zavarna, de hisztizéssel javítani nem fogsz a dolgokon. Bár én szakítás után a nálam lévő cuccait összecsomagolom és elteszem. Azt hiszem ennyit ő is megtehetne, ez nem olyan nagy dolog. A képekkel nem tudsz mit csinálni...


Nekem ebben az a fura, hogy a szakítás után nagyon hamar jött össze veled... hát nem tudom, minden ember más... reméljük neki 1-2 hónap tényleg elég volt, hogy túllépjen az első nagy szerelmén. Rosszabb esetben a segítségeddel akarja azt megtenni, aztán vagy összejön, vagy nem.

2015. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el a helyzetet. Most veled van,és téged szeret. Annyira amennyire tud. Te sem fogsz kétszer ugyanúgy szeretni.Minenkit másképp,és másfajta erősséggel fogsz szeretni.Most,és ez után is. 46 / F
2015. máj. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg ki sem hult az ex helye, amikor te befekudtel az agyaba. Valoszinuleg csak "hianypotlasra" kellettel,hogy atveszelje a nehez idoket, meg hogy megmutathassa az exnek, milyen jol megvan nelkule. Most meg elvisel maga mellett, amig nem jon az uj nagy O.
2015. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!