Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar az, hogy a barátnőmnek előttem is voltak kapcsolatai? Hogy tegyem magam túl ezen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg, általában segít, ha az ember kibeszéli a problémáit. Ő majd úgyis meg fog téged nyugtatni.
2015. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Akkor ne kezdj vele. Egészséges ember tudja normálisan kezelni az ilyet. Mit tudod te, hogy melyik embernek mi lapul a múltjába? Még ha azt állítja, hogy csak 1 valaki volt előtted.. Semmire nincs garancia. Nem tudhatod, hogy ki milyen tragédiákon ment keresztül, mert általában az emberek nagyon nagy többsége a tragédiákról pl. semmit nem beszél. Veheted igen nagy megtiszteltetésnek, ha esetleg ilyen tragédiáról felvilágosít egy olyan ember, aki átélt egy s mást.


Szóval, már az írásodból látszik, hogy jobb ha lépsz, és keresel magadnak egy érintetlen embert.


Annak meg semmi értelme, hogy féltékenységi cirkuszokkal tarkított pár hónapos vagy 1-2 éves kapcsolatot csinálj.

2015. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam de rájöttem, hogy ez tök nagy fa szság, azóta több és normális kapcsolataim is voltak.
2015. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Abba gondolj bele, hogy ha a baratnod elotted nem kezdett volna el fiukkal jarni, vagy flortolni, vagis keresni az igazit, akkor feled se lett volna nyitott. Nem lennetek egyutt. Olyan dolgok miatt ne "buntesd", amiket elotted tett. Raadasul, ha nem lenne semmi tapasztalata, csak veled, akkor nagyobb lenne az eselye, hogy tapasztalatszerzes, elmenyszerzes miatt tovabb all, te pedig hoppon maradsz.
2015. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 RRR ***** válasza:

azzal,hogy a megismertek közül te voltál a nyerő

és

most már nem keresgél a csaj

2015. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a bajod mi hogy az előzőeknek nagyobb volt a fütyije?
2015. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És mióta vagytok eggyütt a barátnõddel?

Próbáltad vele megbeszélni?

2015. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!