Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezúgtam egy tanáromba! Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy tanáromba! Ez normális?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés volt már, de lusta vagyok végig böngészni azokat :) ^^

Na szóval... Én 15 vagyok ő meg 30. Tök jó fej, kedves, normális ( ritka az én sulimban az ilyen ).

Tudom, hogy el fog múlni... Próbálom is elfelejteni, mert -bár senki nem tudja- elég cikinek tartom, hogy belezúgtam a tanáromba...

Hogy tudnám elfelejteni??


2010. febr. 26. 20:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy - bár írtam, hogy normális - de az én osztályom tök bunkó, meg minden. Egyedül velem kedves, meg nekem segít ha nem értek vmit...
2010. febr. 26. 20:15
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejteni? Nehezen...

Elfeledtetni inkább. Mondjuk ha más fiúval kezdesz ismerkedni.

Egy szerelmi csalódást, bánatot stb., szerintem egy másik szerelemmel lehet kárpótolni.

2010. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd magadban, idővel szépen el fog múlni magától, és csak egy kedves emléked lesz. 15 évesen ezen a fázison sokan átmennek, nem ciki, amíg nincs látható jele.
2010. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem általánosban volt ilyen. De elmúlt. Visszagondolva szerintem nem is szerelem volt, hanem csak egy hülye kiscsaj rajongása egy felnőtt férfi iránt.

Lehet nálad is ilyesmi a helyzet.

2010. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket :)
2010. febr. 26. 20:37
 6/14 anonim ***** válasza:
NEM!!!! Én is igy jártam ennyi idősen... És pechemre a tanár kihasználta a helyzetet. 1 évig voltunk együtt és azóta undorodom a férfi nemtől, főleg tőle. Ne keverd össze a rajongást a szerelemmel!!!!!! Vigyázz magadra!
2010. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ohó! 20:16 vagyok. Szerintem mi eddig mind a plátói verzióról beszéltünk, nem arról, hogy ki is próbálja a gyakorlatban! az természetesen nem lenne normális, és veszélyes is.
2010. febr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én azért emeltem ki ezt az opciót, mert anno én is Plátói szerelemként kezeltem a dolgot... És annyi idősen, hát... magával ragadott a rózsaszin köd...


Lányzó, ameddig csak plátói a dolog, addig nincs baj, addig még motiválhat is a dolog,hogy megfelelj a tanárnak stb... De amint úgy érzed,hogy több van a dolog mögött, mint plátói szerelem, azonnal lépj. (Lehetőleg vissza!)

2010. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nyugi, nem vagyok hülye, hogy tovább menjek :)
2010. febr. 27. 13:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy baj van,most csitítsd el az érzelmeid amíg lehet(?)!Nagyon színpatikus válaszokat kaptál!Meglepődtem!Mindenki így tovább!
2010. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!