Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezúgtam egy tanáromba! Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy tanáromba! Ez normális?

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés volt már, de lusta vagyok végig böngészni azokat :) ^^

Na szóval... Én 15 vagyok ő meg 30. Tök jó fej, kedves, normális ( ritka az én sulimban az ilyen ).

Tudom, hogy el fog múlni... Próbálom is elfelejteni, mert -bár senki nem tudja- elég cikinek tartom, hogy belezúgtam a tanáromba...

Hogy tudnám elfelejteni??


2010. febr. 26. 20:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

könnyű összekeverni a rajongást és a szerelmet!döntsd el hogy ez melyik.


18/F

2010. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha belezúgtál akkor most zúgjál belőle ki!!!
2010. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ez van/volt.Osztállyal nem volt rendes a tanár de ha velem van akkor tök jó fej..És hát én is bele vagyok zúgva...
2010. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nem bele vagy zúgva (előttem levő kommentelőnek is szól) ezt csak rajongás. tisztelet. csak azt hiszed hogy "szerelmes vagy". de hidd el hogy nem. gondolkodj csak el rajta. csak tetszik hogy foglalkozik veled és különlegesnek érzed magad. ez nem szerelem (szerintem) ha meg az, akkor sem éri meg nagyobb figyelmet fordítani rá :)
2010. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!