Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedjek vele ezután?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek vele ezután?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel ma jöttem össze. :)

Sokat szoktunk hülyéskedni, nevetni, de ugyanakkor mindig "beszóltunk" egymásnak, csípős megjegyzéseket tettünk...

Ezek után ugyan így kéne vele viselkednem? Nem fogja bántani, vagy azt hinni, hogy nem szeretem igazán?


2010. febr. 26. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
te is olyan vagy mint én :) ha össze jötettek attól lehet hülyülni de kicsit vissza fogottabban :)
2010. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Viselkedj ugyanúgy, érezni fogod, hogy hol a határ. Bár sztem eddig sem lépted át nála, mert akkor nem jöttetek volna össze...
2010. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!