Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hoz össze a sors olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hoz össze a sors olyan emberrel, aki nem akar gyereket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Késett és hétvégén megkaptam, hogy feljelent ha gyerek van a dologban. Ő nem olyen szépen fejezte ki. Hogy legyek együtt egy ilyen emberrel? Megmutattam neki a fog. gàtlót is, mert màr kételkedett. Én màr szeretnék, de így mi értelme benne lenni egy kapcsolatban. Ő nem akar még 35éves.
2015. jún. 1. 14:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Fő a bizalom.

keress mást itt a gyerek kérdés a legkisebb probléma

2015. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide a sors? Az legfeljebb azt intézte el, hogy találkozzatok, hogy összejöttél vele, az már a te döntésed volt. Ráadásul nem is visszavonhatatlan, ha már nem vagy boldog vele, vagy értelmetlennek látod a kapcsolatotokat a gyerektéma miatt, akkor szakíts.
2015. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Keress olyat, aki akar gyereket.

A gyerekkérdés az egyik legkényesebb, ha nem A legkényesebb kérdés egy kapcsolatban.

Senkit NEM! lehet belekényszeríteni a gyerekvállalásba, ha nem akarja és senkit NEM! lehet megfosztani a gyerekvállalás lehetőségétől, ha ez élete álma.

Ebben nincs kompromisszum lehetőség.

2015. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Feljelent? És milyen indokkal?? Megerőszakoltad őt, vagy mi?


Nem is értem ezt a részét a kérdésednek.


Én a helyedben semmiképp nem maradnék együtt ezzel az emberrel (feltéve, hogy nem csak gyors pánik volt, hanem egyébként tényleg egy ilyen mentalitású ember), a gyerek sorsáról pedig te döntesz.


Egyébként ezt sosem értettem.. 23 éves vagyok, a párommal kb. a 2 randin megbeszéltük ezeket a dolgokat. Kinek mi az elképzelése a családról, házasságról..kb mikor szeretnénk ezeket a dolgokat, és ez leginkább a gyerektémára vonatkozott.


23 évesen! Ő volt 25.. Nem akartuk feleslegesen húzni egymás idejét. Komoly kapcsolatra vágytunk,nem akartunk kalandokat, és ehhez fontos volt tudni a másik álláspontját. Ha kiderült volna, hogy soha nem akar gyereket, vagy csak majd 40 évesen, akkor ott vége is lett volna a randiknak. Ugyanez fordítva..


Ezek fontos dolgok és nem értem, hogy az emberek miért nem tisztázzák ezt a kapcsolat elején.. És ha nem is a 2. randin, de mondjuk az első fél évben.

2015. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Missi_Key ***** válasza:
82%

nem akarja hogy a nyakába varrj egy gyerektartást, vagy hogy nélküle dönts, csak mert te babázni akarsz.


ha neked fontosabb a gyerek mint ő, akkor keress mást, ha nem akkor fogadd el, hogy lehet hogy ő sose fog akarni gyereket.

2015. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
*23 voltam.. Azóta már eltelt pár év. :)
2015. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kedves első, igazad van. Pedig nem is írtam lw minden problémát. Egy az egyben leszürted a dolgot. Volt aki azt mondta, hogy nem làtja rajtam, hogy szerelmes és boldog lennék. Volt aki azt, hogy rossz hatàssal van ràm.
2015. jún. 1. 15:28
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Feljelent?! :D


Normális választ akartam adni, de nem tudok. Annyi a tanácsom, hogy ne magukat örökifjúnak képzelő, paranoid mitugrászokkal kezdj!

2015. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Missy Key igazad van. Pontosan ezt mondta, hogy ő nem fizet gyerektartàst, ő tőle én nem kapok semmit.
2015. jún. 1. 15:34
 10/20 anonim ***** válasza:
Keress mást,ennyire egyszerű,most kiderült ő hogyan gondolkozik.
2015. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!