Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a Feromon Parfümökről?

Figyelt kérdés
Beválik???Télleg olyan jó mint ahogy hirdetik???Hol tudok viszonylag olcsó hozzá jutni gyorsan???etesleg aki már használt észre vett valami változást??:) F
2010. febr. 27. 01:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
sose hallottam róla
2010. febr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
áááá nem.kamu az egész
2010. febr. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
91%
hülyeség az egész...csak azért találják ki, hogy a sok hülye megvegye
2010. febr. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Egyik haverom használt ilyet, és aszongya, hogy sokkal nagyobb vonzódást érez a nők részéről! Én is kipróbálom majd, egyenlőre van barátnőm...

Viszont szerintem csak megbízható márkát szabad venni, biztos ebből is van sok hamisítvány.

2010. febr. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Az én egyik haverom is használta már

Amúgy nem sok sikere van a nőknél, de a szerrel "felvértezve" egy szórakozóhelyen több lánnyal is sokat beszélgetett nagyokat nevettek, és végül egy sztem elég jó dögöt felvitt magához...

A parfüm hatásának tulajdonítjuk a sikereket.

2010. febr. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
hát nem tudom ,de vettem egy HUGO BOSS feromon parfümöt és elég sok vissza jelzést kaptam nőktől hogy milyen jó illat pedig eddig is hugo bosst használtam csak nem feromonost .. lehet benne egy 2% igazság szerintem :)
2010. febr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
én sose használtam ilyet, nem is volt rá szükségem, de nagyon nem is hiszek benne. ez kb olyan mintha az embert a cipőjéért szeretnek. ma nem szeretlek drágám mert nincs olyan jó illatod/ nincs rajtad a piros cipőd. szerintem ha hatásos az ilyen akkor az azért (is?) lehet, hogy az ezt használó egyén annyira beleéli magát, hogy ettől ő jobban fog tudni csajozni, hogy merészebb lesz, jobban meg tud nyilvánulni stb...
2010. febr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem lassan 1 éve hugo boss - boss om van ami feromonos, de semmi változást nem vettem észre. szerintem ha tetszel a csajnak akkor mind1 hogy feromonos e vagy sem, ha meg nem akkor a feromon se segít:D
2010. febr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

jaaj nem attol függ h szeretjük-e a fiukat parfümmel vagy nem hanem szeretünk ugy hozzájukbujna h jó az illata most ez f.sság volt amit voltál h csak akkor szeret vki vkit ha bevan fujva....

am. meg nézzél vaterán ha elhiszed ezt:D

2010. febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A saját feromonjaid sokkal hatékonyabbak. Csak használni kéne és nem elnyomni.
2010. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!