Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Adjak még neki időt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adjak még neki időt?

Figyelt kérdés
A barátommal május elején jöttem össze, ő 22 én 20, és azt írta a múlthéten szerdán hogy nem gondolta át azt hogy ő akar e kapcsolatot, meg neki kell egy kis szabadság, most nem beszélünk csütörtök óta, most nem tudom hogy rá írjak vagy várjak míg ő keres, mit tegyek nem tudom.
2015. jún. 1. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtős sajnos. Nő vagy. Tudod a nőknél mit jelent a "most nem akarok kapcsolatot!" szlogen. Nála is.
2015. jún. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Május elején? És már szabadságot kér???? Fúha... kemény, én 7 évig voltam együtt barátnőmmel és egyszer sem éreztem, hogy szabadság kellene, főleg nem egész 1 hónap után... Sajnálom de ezt felejtős ez kamu szöveg. Amúgy lefeküdtetek már?
2015. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen már le.
2015. jún. 2. 11:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Az baj.


Szerintem tedd ki te előbb! Mondd neki, hogy neked szünet sem kell ahhoz, hogy eldöntsd, te végeztél vele!


Amúgy meglátásom szerint lehet, hogy ő erre vár, mert kimondani nem meri szerintem azt, hogy hát bocsika akkor végeztem veled, mert megkaptalak és ennyi elég volt.

Tedd ki a szűrét, higgy nekünk! Nehogy már 1 hónapja nem tudta, hogy kell e neki valaki vagy se! De lefeküdni azt tudott, azt biztosra tudta!


Én írnék neki a helyedben most! Amit írtam azt!

2015. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy lefeküdtetek mert ez a "szabadság" meg egyéb hülyeségek akkor szoktak előjönni. Néha szégyellem,hogy pasi vagyok... Tudod ismerősömnél(lány) is ez volt, de ott 3 hónapig várt a srác, bókok minden nyalánkság, hogy majd házasság meg minden, csaj beadta a derekát és lefeküdtek, srác eltűnt és 3 nap múlva idézem: "nem állok készen még egy komoly kapcsolatra".. tiszta gáz
2015. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

akkor ő is keményen tolta.

eddig mindenki azt mondta hogy hagyjam a fenébe, nem lesz belőle semmi, de egyre jobban bebizonyosodik, ma beszéltem vele és azt irta, jó neki most igy egyedül, sok a gondja, gondom az nekem is van, de konkrétat olyan irt ma, hogy, idézem.: " sürgős a válasz.?" áh neeeem, mondom, várok évekig.... (Y)

2015. jún. 4. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!