Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak neki időt? Vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki időt? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: ő 22 éves, én 20, lassan 2 éve leszünk együtt.Én egyetemre megyek, levezőre és mellette dolgozni fogok.

Ő dolgozik, de most jött rá, vagyis ráébresztettem, hogy valamit kéne tanulnia, csak érettségije van. Jogsit szeretne, de nem tudja milyen szakmába vágjon bele.


4 hónapot együtt laktunk, mert itt dolgozott a városban, de most hazaköltözött. A napi 14 óra munka után feszült volt és rajtam csattant az egész. Konkrétan kimondta többször hogy haza akar menni, nem akar velem lenni. Elhanyagolt, elutasított, egyáltalán nem érzem jelenleg, hogy szeret, hisz én csak ezeket hallottam tőle az elmúlt hetekben.

Elbeszélgettünk, mivel én az egyetem és munka miatt el kell költözzek (innen nem vennének fel, napi 4óra csak az utazás lenne). A szüleim szolgálati lakást kapnak. Pár hónappal ezelőtt még tervezgettük, hogy jön velem, hisz oda mehetnénk vagy egy alacsony rezsijű albérletbe, neki is kedvezőbb lenne a munkalehetőség.

Most elmondta, hogy a munka miatt volt velem ilyen és azért ment haza, hogy ne bántson többet, hogy ne azt lássa, hogy oké, hogy hozzám jön, de akkor melózni jön, amit utál. Összekötötte a kettőt... Azt szeretné, mint régen, hogy várja, hogy láthasson.

De most több időt akar arra, hogy eldöntse, mit akar tanulni és nem akarja lekötni magát 22-23 évesen, hogy élettársa legyen, és fél a nagyvárosi élettől, hogy el kell költöznie otthonról. Persze, most azt mondta, hogy ha tényleg elmegyek, akkor a szabadidejében velem akar lenni.

Működnek az ilyen kapcsolatok? Mi csináljak? Várjak vagy ne vagy mit?


2013. dec. 27. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
véleményem szerint dobd ki a jó szagú p*csába :) úgy gondolom az ilyen nem érdemel meg egy nőt sem, akármilyen feszült vagy nehéz az élete :)
2013. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A.R. ***** válasza:
100%
NINCS IDŐŐŐŐŐŐ NINCS SZÜNET EGY KAPCSOLATBAN FOGJA MÁR FEL AZ ÖSSZES EMBERI LÉNY. Ilyen nincs és kész. Ha már szünet van vagy hasonló ott bizonytalanság is vagy félrelépés. Ha bizonytalanság van nincs értelme. Istenem egyes emberek annyira hüly4k.
2013. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem, ne adj neki szünetet.. döntse el mit akar,veled vagy sem.. én is 20 éves lány vagyok.. 2 hónapja várok arra, hogy az ex/barátom eldöntse mit akar.. én tartok már ott, hogy nem érdekel.. csak ne legyen bennem bizonytalanság. Nincs annál rosszabb mikor te vele lennél ő meg csak van a nagy világba bele.
2013. dec. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem akar belevágni az életbe, túl fiatalok is vagytok még hozzá, illetve ő biztosan, lelkileg

amit leírtál, abból egy se veled se nélküled kapcsolat fog kialakulni, itt valakinek (sajnos neked) felelősséget kell vállalnia a döntésért, kettőtökkel kapcsolatban...miszerint hagyod, hogy menjen a saját útján

2013. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem te vagy a nő.

De mindegy.

ne adj neki semmit. Se időt, se esélyt.

Megpróbáltad kicsit kimozdítani a világából, de nem megy neki..

hezitál a tanuláson, de már egy jogsi is probléma, nem akarja magát "lekötni", fél a környezetváltozástól....


Mi lesz vele 5 év múlva????

2013. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!