Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebbe a srácba mi ütött? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe a srácba mi ütött? Mi van ezzel? Most már teljesen össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
Letiltottam nagyon sokszor, mindig felvett egy új regről. Most kivételesen jól elbeszélgettünk, majd reggel azt mondta, hogy kivételesen most ez egy rossz ötlet volt, de gondoljak arra a szavakra, amiket kimondott, olvassam azokat, amiket nekem leírt. És letörölte magát. Most ezt miért csinálta? Eddig sosem csinált ilyet, mindig én tiltottam.
2015. jún. 2. 09:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, amúgy, ez nagyon gyerekesnek tűnik, de idegesít, sokszor, mégis kedvelem.
2015. jún. 2. 09:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom mondani: lol..


Gyalázd csak tovább szegény srácot, nem elég, hogy ő gyalázza saját magát.

2015. jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyerekes ...
2015. jún. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. De annyira idegesít néha...


2. Melyikünk?

2015. jún. 2. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el azon, hogyha vannak érzelmei feléd(nyilván vannak, hiszen nem poénból keresne, meg venne fel újra), akkor te amit teszel vele, az konkrétan megfelel annak, hogy lelkileg terrorban tartod. Gondold csak el milyen jól esne neked egy hasonló szituáció.


Egyébként meg, mind a ketten gyerekesek vagytok, de te jobban.


Ha lenne egy kis esze, soha többet nem keresne téged, és nem beszélne veled.

2015. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A srácnak nem is kellene szóba állnia veled, miután letiltottad meg ilyenek.


Ha lenne egy kis önbecsülése, már régen jó magasról lesz*rna.

2015. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!