Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? össze vagyok teljesen zavarodva.

Figyelt kérdés

Én vagyok : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Most az a szitu,hogy anya ma elmondta,hogy vessek véget ennek az egésznek,vagy ő mondja meg neki..Meg lecseszett eléggé. Kiakadtam felszaladtam sírva a szobámba..reggel óta itt vagyok és sírok.

Anya feljött adott egy puszit és lement.Most ez mi volt?

Nem tudom már mit tegyek.Nagyon szeretem ezt a fiút,úgy érzem ez az első szerelem nálam.


2013. nov. 9. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Az volt, hogy anyukád szeretné tudatni veled, hogy szeret, és jót akar neked!

Nézd, én is anya vagyok, és - saját kamaszkori tapasztalataim alapján is - tudom, hogy ebben a korban ekkora korkülönbség nagyon nem szerencsés! A te egészséges párkapcsolati, szexuális fejlődésed a tét, és hiába rossz most, pár év múlva hálás lehetsz anyukádnak.

Ezzel együtt én azt gondolom, hogy anyukád nem jól kommunikálta feléd. Én biztos nem tiltással, hanem érvekkel próbálnám meggyőzni a lányomat, hogy ő maga lássa be, mennyire nem szerencsés helyzet ez. Több kamasz tanítványom volt ilyen helyzetben, és ha tanácsot kértek, én bizony elmondtam nekik, hogy milyen problémákat látok az adott szituációban, de úgyis az ő döntésük. Tanárként ennyit tehettem, a szülő viszont tilthat, hiszen bizony mindenáron védeni akar.

Én a helyedben leülnék vele beszélgetni, mondja el, hogy miért ellenzi a kapcsolatot, kezeljen partnerként, ezt jogosan várhatod el.

De te is legyél nyitottabb a véleményére, próbálj meg túllátni a rózsaszín ködön, és hidd el, hogy ha egy 20 éves pasi egy kamaszlánnyal kezd, akkor azzal a pasival gondok vannak. Ha lesz annyi párkapcsolati tapasztalatod, te is rá fogsz jönni az okára, magadtól...

A lényeg, hogy ne úgy akarj tanulni a hibákból, hogy közben az egészséges pszichoszexuális fejlődést romba döntöd, mert ebből a helyzetből 99%-os eséllyel az sülne ki.

2013. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Szia,amikor annyi idos voltam mint te en is voltam ilyen helyzetben.a srac eloszor adta a szepet meg a jot,aztan meg egy igazi zsarnok lett,mindenkire feltekeny volt,meg anyukamra is.csomoan probaltak meggyozni hogy vessek veget a dolognak,de en persze nem hallgattam senkire... Nagyon rossz idoszak volt,de aztan meghoztam a dontest es szakitottam vele.jol tettem,viszont o azota is zaklat,de en nem reagalok ra.szerintem a te korodban normalis,hogy ennyi idosen egy idosebb srachoz vonzodsz,viszont az o eseteben kisse beteges... Gondolj bele,te vagy ugy 8-9 es,o meg mar fosulis,es megis egy kislany kell neki.most nem predikalni akarok,de hallgass anyukadra,igaza van,tapasztalatbol tudom.Ha a srac 16 lenne pl,az nem lenne baj,de 6 ev... Sok ebben a korban,es kesobb is sok lesz,hidd el,masfelol pedig o nem csak csokolozni akar veled... Jol gondold meg,es legyel eros :)
2013. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen témában... vannak jó és rossz tapasztalatok. Vannak akik egyből lehordják a srácot ilyennek vagy olyannak, de ez hülyeség. Az ember nem maga választja meg, kibe szeret bele. És LEHET, hogy a srác tisztességes. DE! Én ennyi idős lányt nem vinnék szobára. Ahhoz még tényleg fiatal vagy. Ha együtt maradtok is, ezzel még néhány évet várjatok. Ha így már nem is vagy neki érdekes, akkor csak kihasználni akart. Ha így is kellesz neki, akkor szeret. Ennyi. Mondom ezt úgy, hogy én is fiatalabb lányba szerettem bele.
2013. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek.

Az a helyzet,hogy 4 hónapja még csak nem is utalt a szexre.(!!!!)

Épp ezért kétlem,hogy bármi hátsó szándéka lenne. Tudom,hogy nagyon szeret, szokott venni nekem sok apróságot (fülbevalót,nyakláncot.)

Nagyon jófej,szeretni való,kedves,udvarias,tisztelettudó srác.

2013. nov. 9. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám akkor, hogy fogd meg őt is, meg anyucit és és üljetek le és beszélgessetek egymással, normálisan. Ne hozd anyádra meg a srácra a szívbajt, szervezd meg. Ha elbeszélgetnek és lefektettek bizonyos szabályokat. (pl x óra után mindig hazahoz, no szex, stb) ...akkor lehet belőle valami, ésszerű keretek közt. Csak ne menjen a tanulmányaid rovására. És ezt tartsa tiszteletben. Továbbá ha megbeszéltek valami ilyen szabályt, ahhoz Te is tartsd magad. Ha látja anyád, hogy hajlandó vagy normálisan, kompromisszumot kötni, stb, talán megenyhül. De a titokban járás, stb, nem lehet megoldás hosszú távon.
2013. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül csak a szex a "gond". Egy 20 évesnek már teljesen más az életmódja, életstílusa, mint egy tizenévesnek. Egyszerűen más dolgokkal kell(ene) foglalkoznia, határozottan, céltudatosan. Egy érett, korának megfelelő 20 évesnek egyszerűen közös témája sincs egy tizenéves kamaszlánnyal.

Ha az én lányomat kerülgetné egy huszonéves pasi, akkor egyből abból indulnék ki - sokszoros tapasztalat alapján - hogy az illető férfi elmaradott a korához képest, éretlen, nem tud a saját korosztályánál érvényesülni, ezért kezd fiatalabbakkal. Ez pedig elég komoly lelki problémákat feltételez. Én elhiszem, hogy vonzónak találod, de hidd el, ha te is 20 éves lennél, már nem találnád annak... Akkor már benned is felmerülnének ugyanezek a kételyek, nem is foglalkoznál vele.

2013. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előzőnek: Én 22 vagyok, de ami azt illeti, elég jól tudok alkalmazkodni: épp úgy elvagyok a korosztályommal, ha értelmesek, mint a fiatalabbakkal, VAGY az idősebbekkel. Tényleg! Ennélfogva nem érzem magam elmaradottnak, csak alkalmazkodónak.

Mellesleg az én korosztályom ezt csinálja: elmegy bulizni, ahol vagy táncol, vagy ücsörög, dumál és közben piál. Közben összeszednek valami alkalmi partner. Nem kösz. Ez nekem nem pálya. Az idősebb korosztállyal értelmesebben is lehet beszélgetni, a fiatalabbakkal meg remekül el lehet szórakozni, akkor is, ha ehhez mentálisan 10 évet kell visszafejlődnöm. (nem ÚGY szórakozni! Mindnek megvan a maga szépsége, de pont a saját korosztályom taszít. Ha az lenne a "normális", amit ők csinálnak, akkor kösz nem. Egyébként vannak céljaim, amiken dolgozom.


#3 és #5 voltam.

2013. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!