Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyok együtt barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok együtt barátommal! De most nagyon megtetszett nekem valaki és ahogy észreveszem neki is én! Mit tegyek? Haggyam ott a barátom egy másik pasi miatt?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan idézet, hogy : Soha ne hagyd el a szerelmed, egy olyan srác miatt aki tetszik, mert aki tetszik, majd elhagy valaki olyanért, akibe szerelmes.

Ha szerelmes vagy, szerintem nem éri meg... És gondold végig, hogy ha elhagynád a másik srácért.. nem hiányozna akivel 1évig voltál együtt? ott vannak az emlékek, a sok szép nap amit együtt töltöttetek... és ki tudja... lehet h ezzel a sráccal, az új sráccal, nem lesz tökéletes minden... és nem tudod majd megszeretni... bár lehet, h most az érzed, mert lehet, h csak fellángolás... de nagyon jol gondold végig...

Minden jót Neked!

2008. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
uristen! NEEEEEEEEEEE! saját tapasztalat, én is megtettem, és ez lett életem legnagyobb hibája, hidd el meg fogod bánni!!!!!!! ne hagyd el a párod!!!!!!!!!!!!!
2008. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha jól működik a párkapcsolatod butaság otthagyni azért mert valaki tetszik.Később megbánnád, ha kiderülne , hogy a másik tetszetős külsejű fiúnak mégsem tetszel, vagy nem tudtok kijönni egymással stb. Egy biztos kapcsolatot bizonytalan valamiért otthagyni nem jó üzlet..:S
2008. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) akkor inkább nem hagyom ott:)
2008. aug. 31. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Élvezd ki a kellemes bizsergést amit a flört okoz, de ne csald meg a barátod, és ennyiért ne hagyd el. Bár kétlem hogy igazán szereted ha bizonytalan voltál ebben a helyzetben, de lehet hogy csak a kezdeti tűz szelídült parázzsá, a parazsat pedig könnyű tűzzé szítani.
2008. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!