Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden jobb módú családban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jobb módú családban nevelkedett lány/nő ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval az utolsó 2 barátnőm teljesen intelligensnek ismertem meg őket az elején, voltak gondolataik nem csak a semmiről fecserésztek, de egyszer csak átfordul a helyzet és a leg kisebb dolgokon kezdtek el problémázni. Ha akár a saját hibájukból is nem úgy történtek pontosan a dolgok akkor egyből ment a hiszti, ha próbálom meg nyugtatni akkor én vagyok a paraszt, stb. Azért van ez mert hozzá szoktak, hogy a szülők meg teremtik nekik amit akarnak és fiatal felnőtt korban amikor el kéne kezdeni önállósulni nem tudnak meg bírkózni a feladat ? Szerintetek kéne próbálkoznom együtt maradni mostani barátnőmmel ? Az elsőnél 3év alatt sem változott semmi. Én most 25 éves vagyok dolgozok ő 23 és egyetemre jár még

2015. jún. 3. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
minden gazdag ilyen a szegényebbek sokkal jobb fejek és segítő készek ne foglalkozz velük
2015. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem mind ilyen. Kolléganőmmel most sütjük nyáron a strandon a palacsintát 500 forintos órabérért és milliomosok a szülei. A szülei nevelésétől függ, hogy számára mi lesz magától értetődő és mi nem.
2015. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem mind. Ez neveltetés kérdése.
2015. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De az anyagiakon nincs problémájuk egyiküknek sem inkább érzelmi intelligencia szinten érzem őket nagyon vissza maradottnak, mintha ők lennének a világ közepe és mindenkinek az ő kedvükre kell tenni, de nekik nem kell cserébe csinálni semmit...
2015. jún. 3. 10:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, de gyakori. Viszont ha intelligens emberről van szó, akkor megtanulja, hogy mi hol merre, és rájön, hogy létezik olyan, hogy felelősség, és tud fejlődni. :)
2015. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj, ha valóban ezt érzed a barátnődön, akkor ne hagyd, hogy elkallódjon, mert azért provokál, hogy lássa, mennyire vagy irányítható. Nőként mondom neked, hogy nekünk vannak úgynevezett "shit-tesztjeink" ami teljesen tudat alatt történik, arra való, hogy kipuhatolózzuk, hogy a férfi mennyire domináns. Sok cikk van erről a neten, hogy hogyan bírjuk rá a nőt arra, hogy ne kiskirály legyen, hanem egyenrangúként kezelje a párját. Ha a nő nem érzi elég döntés- irányításképesnek a párját akkor ül rá a saját kis trónjára, mert amúgy valakinek döntéseket kell hoznia és cselekedni az életben.
2015. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha tényleg baj van vagy hivatalos ügyet kell intézni ilyesmi állandóan hozzám fordul én mondom meg, hogy mit és hogyan kell ilyenkor amúgymeg, ha nincsen tényleges probléma ő kitalál magának, néha olyan érzésem van, hogy már csak nem tud mit kezdeni magával ilyenkor és csak azért is vagy nem tudom, furcsa..., Én albérletben lakom tegnap is éppen rátört a hülyesége hazaküldtem, azóta próbált hívni, de nem vettem fel nem tudom mit csináljak :D
2015. jún. 3. 11:02
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

IQ-val nem feltétlenül jár karöltve az EQ, csomó mensás nem bír egy értelmes párkapcsolatot se fenntartani.


Egyébként ez tényleg csak neveltetés kérdése, az IQ és az EQ is fejleszthető (bizonyos szintig).

2015. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
6-Os meg úgy nő ahogy én akrobata...
2015. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valami konkrét helyzetet leírnál? Lehet, hogy csak féltékeny. Vagy úgy érzi, nem szereted eléggé.
2015. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!