Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Miert vagytok olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miert vagytok olyannal egyutt hosszu ideig, akivel sz@r a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Csak egyutt vagytok. Ma meseltek egy ilyen sztorit, de korabban is hallottam mar tobb ilyet, valaki eveket pazarol ra. Miert?

Ferfi szempontbol megertem legalabb, ha csapolasra meg hasznalja a not, de noknel nem hinnem, hogy ilyen van.



2015. jún. 3. 16:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nagyjából egy évet pazaroltam el hasonló témában. Nálunk a kulcs az volt, hogy a srác roppant manipulatív volt, én meg roppant befolyásolható akkoriban. Nagyon sok jel volt, hogy nem kéne erőltetni a dolgot, minden hülyeség miatt összevesztünk, de mindig úgy hozta ki a dolgot, hogy az én hibám, mert így-úgy viselkedek, amit nem kéne. Én meg mindig bólogattam rá, hogy oké, ő is hibás, de hát ugye az éremnek két oldala van, az a lényeg, hogy ő mit érez, szóval ha azt mondja, hogy én, akkor nekem is változni kell, majd ő is fog, szépen lassan...

Nagyjából, amiket a 8-as felsorolt, szépen sorban mind megvoltak bennem, talán csak az elsőt leszámítva. Nálunk mindig csak az volt, hogy _lesz_ jó, ha az a sokminden egyéb megoldódik.


Végül egyszer részegen közöltem vele, hogy egy idióta, de azért szeretem, és ld. 2-3-4. pont. Ezen annyira berágott, hogy másnap dobott, mikor kijózanodtam. :D

Most már azt mondom, megérte, kellett ez a pofon ahhoz, hogy én is kicsit felnőjek, és most normális kapcsolatom lehessen. :)

25N

2015. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
ezt még nem is mesélted utolsó, h mi volt veled előttem. :D
2015. jún. 3. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!