Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom elhanyagol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom elhanyagol?

Figyelt kérdés

Mostanában naponta csak 1-1 órát tudunk beszélgetni, de nem folyamatosan, hanem megszakítva. Találkozni csak 2 hetente találkozunk.


Nagyon elhanyagol, ez nem tesz jót a kapcsolatunknak. Óriási szeretetigényem van, neki nincs ekkora hiánya, mint nekem. Én ha tehetném folyton csak vele lennék és nem győzöm kifejezni a szeretetem, szinte jobban "udvarolok" neki lány létemre mint ő nekem. Próbáltam beszélni vele hogy jobban fejezze ki a szeretetét, udvaroljon picit többet és fejezze ki hogy nagyon kíván, mert nekem erre óriási szükségem van, azt mondta változni fog. De most mégis nagyon elhanyagol, testileg és lelkileg is. Pedig néha nagyon törődik velem és odafigyel rám.


Most még türelmes vagyok, mert nagyon szeretem. Jelenleg csak várok, hogy hátha észbekap, hogy ez így nekem kevés. Gyakran szomorkodom miatta. A szex is kevés, és a törődés, a beszélgetések is. Már sokszor megbeszéltük ezeket.


Szerintetek mit tehetnék még?


8 hónapja együtt, 21 évesek vagyunk mindketten


2015. jún. 4. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, abból az tűnik ki, hogy a párod egyzserűen megunt téged, sajna ez van. Tenni itt már nem sokat tudsz, amit tudtál, megtetted már eddig is.
2015. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:(
2015. jún. 4. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy kéthetente találkoztok ?


Ennyi idő alatt a nevét is elfelejteném.


Keress mást mert ebből nem lesz semmi.

Ha kényelmesebb úgy pasiznod hogy megtartod akkor tedd azt, elvégre is ez ami kettőtök között van mindennek nevezhető csak párkapcsolatnak nem.

2015. jún. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De mi az oka annak, hogy csak 2 hetente találkoztok?

Ez így nagyon kevés, ez nem párkapcsolat. Ülj le vele komolyan megbeszélni, 8 hónap után már megteheted. Ha nem akar változtatni, neki ez így megfelel, köszönj el tőle, ennek így semmi értelme.

2015. jún. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miert talalkoztok csak kethetente?


Amugy nem biztos, hogy megunt, lehet, csak ilyen tipus. En no vagyok, de az, amit elvarsz, megfojtana.. fuggetlen tipus vagyok, nem igenylek babusgatast (mi is kb 2-3hetente talalkozunk a baratommal - 230 km van koztunk, de nem beszelunk minden nap, egyszeruen nincs ra annyira igeny, mindkettonknek van sajat kulon elete is - van rengeteg kozos elmeny, amikor talalkozunk, de egyikunk sem szeret allandoan a masikon logni.. ill. nem kell mondogatnia, hogy szeret, vagy babusgatnia, mert a tetteibol itelve halvany gyanuja sincs bennem, hogy ne szeretne).


Vannak ilyen emberek. Ha neked ez keves, ulj le vele oszinten beszelni rola - mondd meg neki, hogy hiaba igert valtozast, nem tortent ezidaig, neked pedig erre szukseged van. Csendben kivarni rossz taktika, mert nem gondolatolvaso, ebbol azt hiheti, minden rendben. Kompromisszumra torekedj, lehet neked is engedned kene egy kicsit az igenyeidbol, jobban elfoglalnod magad baratokkal, stb.


Ha pedig vegkepp nem mukodik hosszutavon, akkor elgondolkoznek a kapcsolaton - ha ennyire nem egyeznek az igenyek, akkor nem valoszinu, hogy mukodni fog a dolog hosszutavon, tapasztalat.

2015. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!