Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek ertelme?

Figyelt kérdés

Meleg tema fiuk vagyunk.

A lenyeg megismerkedtunk o hosszu ideje parkapcsolatban elt es most is abban el

Akkor azt mondta nem mennek jol a dolguk koztuk ossze vissza hazudod teli pakolt remenyekkel es aztan megcsalta a parjat massal. Ezutan meg tartottuk a kapcsolatot es osstevesztunk hosszu ideig nem beszeltunk tobb honapig

Aztan ujra elkezdtunk beszelni a lenyeg hogy most teljesen mas nem hazudik es segitet egy nagy dologban neha jarok hozzajuk ismer a parja is mas orszagban elunk mit erezhet irantam? Ha valami nem tiszta valaszolok ra szivesen kivancsi vagyok igy kivulrol mit szolnak hozza ehez az egeszhez



2015. jún. 5. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik mintha csak szórakozna az emberrekkel, mármint nem akar komolyat csak szexet, nem biztos mert nem ismerem de a storyból úgy jön le
2015. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eloszor is koszi a valaszod

Igen regebben ez volt de akkor meg nem fekudtunk le es megbeszeltuk azt mondta osszevolt zavarodva es nem tudta mit csinaljon a szunet utan segitet nekem egy nagyon rendes gesztus volt reszerol akkor lefekudtunk egymassal megismertem a parjat is mert naluk voltam azota teljesen mas megbeszeltuk hogy nem beszelunk erzelmekrol mert az csak bonyolitana mindent az o elete jelenleg nem engedheti meg hog szerelmes legyen ugyanakkor latom rajta hogy most valojaban vonzodik hozzam es mintha kicsereltek volna amitol en felek az at higy en ne tudjak uralkodni magamon es ujbol megszeressen mert akkor csak szenvedek

2015. jún. 6. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!