Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy 2 éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy 2 éve van barátom, és mostanában mindig más fiúkról álmodom éjszaka és volt olyan is hogy szexeltem álmomban, de nem a barátommal!?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán már nem szereted, nem kívánod őt stb. Az álmokkal meg ne foglalkozz. Én is álmodtam már olyat, hogy más férfival szexelek, közben meg a párom feküdt mellettem. Az álmaidat nem irányíthatod, meg ne foglalkozz velük.
2010. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már elmúlt köztetek. velem is így volt, szakítottam.
2010. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Foglalkozz az álmaiddal, de sose komolyan persze. Csak te tudod elemezni őket, a saját művészi eszközeid komponálják őket. Nem hiszem, hogy az álmod "figyelmeztetni akar", ráadásul pont arra, hogy másvalaki kéne neked. Nincsenek ilyen egymegoldásos feladatok a valóságban... Remélem segíthettem is, nem csak nehezítettem ;)
2010. febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az álmok mindig egy elnyomott dolgoról szólnak, ami a tudatod alatt van mélyen elásva... Ez nem azt jelenti, hogy nem szereted, nekem is volt már így, sőt... szerintem van még sok embernek, ez inkább az újakra való nyitottságot, vagy kíváncsiságot mutat. Én például a párom sohasem csaltam meg, pedig álmodtam ilyet és szeretem sőt imádom őt(L)... Viszont van úgy, hogy olyan pasival szeretkezel álmodban akinek nem látod az arcát, csak magát az érintéseket élvzed, ez meg lehet a vágy miatt van. Próbáljatok ki valami újat, valami extrémet!
2010. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Az álmok mindig egy elnyomott dolgoról szólnak"

Ez így nagyon nem igaz. Ha lehet ekkora általánosságot mondani az álmokról, akkor valahogy így hangzik: Az álmok mindig teljesen eredetiek.

2010. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!