Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak van igaza, vagy nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak van igaza, vagy nekem?

Figyelt kérdés

Szabadnap nélkül dolgozom, ma is 6:40től mostanáig. Amikor végzek, akkor hétköznap suli, hétvégén házimunka.

Ő még csak tegnap kezdett dolgozni, de már haldoklik tőle. Ma meg szabadnapos.

Alig vannak ruháim, és semmi szabadidőm. Hazajöttem, mondtam, hogy szeretnék lemenni a városba venni pár dolgot. A pénz nem akadály, megspóroltam 150 ezret már 2 hónap alatt.

Erre amint hazaérek, a barátom kijelentette, semmi vásárlás, idén már nem veszek semmit, mert egyszer már vettem. Semmi üzletbe menés, üzletben voltam egész nap. (igen, mert eladóként dolgozom)

Helyette megyünk le a folyóhoz, mert ő úszni akar. Mondtam, fáradt vagyok, nem akarok úszni és túrázni, plussz tegnap meg is jött. Megkaptam, hogy akkor majd ülök a parton még ő úszni megy. Vagy lemegyünk a folyóhoz, vagy itthon maradok, és takarítani fogok egész nap, vásárlásról meg ne is halljon.


2015. jún. 6. 13:52
 1/9 CptTomato ***** válasza:
100%
Lehet csak a szám jár de röhögve fordulnék ki és költenék kétszer annyit mint terveztem és ha ezen kiakad mindenféle bűntudat nélkül hagynám el....
2015. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És még vele vagy ? Jó vicc :)
2015. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az szep..... en a te helyedbe ott hagynam . Plusz elmennek bevasarolnek
2015. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is értem hogy itt mi a kérdés...nem ő a főnököd, nem? Megdolgoztál azért a pénzért, nehogy már ő dirigáljon. Röhögve hagynám ott.
2015. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem azért kérdem, mert minden kérdésnél divat feltenni ezt a kérdést, de komolyan, miért vagy vele? Egy undorító kis p*cs a barátod. A normális pasik meg sírnak, amiért nem találnak olyan nőt, akit a tenyerükön hordozhatnának.
2015. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy ezt csinálod?

Vagy azt csinálod?

Rabszolgaságnak már vége van.

Sok szavad lehet ebben a kapcsolatban...

Neked van igazad,és a barátod egy paraszt.

Fogd magad,menj el vásárolni.

Miért vagy még vele?

2015. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te kerested meg a pénzt, nem? Akkor úgy költöd, ahogy szeretnéd, akkor, amikor szeretnéd. Még ha az lenne, hogy az ő pénzét költöd, de ahogy kivettem, ezt magadnak kerested meg.

Szóval, én most fordulnék sarkon és indulnék a boltba, másrészt nem is valószínű, hogy együtt maradnék egy ilyen viselkedésű emberrel.

2015. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt nem mondta, hogy:


"TÉRDRE RABSZOLGA!!!"

2015. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

neked és nem is értem ezt hogy viseled el

egyrészt azt a pénzt te takarítottad meg, azt veszel belőle amit akarsz

nyugodtan menj el vásárolni, megérdemled

a másik, oké hogy te vagy a nő, de ez nem jelenti hogy minden idődet takarítással kellene töltened míg ő pihenget

ő meg nem mondhatja meg mit kell csinálnod, önálló ember vagy aki el tudja dönteni mit akar

ne hagyd magad elnyomni


a helyedben én biztos nem tudnám elviselni és már rég szakítottam volna ha így viselkedik

2015. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!