Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy más nem tudja megoldani a gondjaimat, csak tanácsra lenne szükségem, hogy mit tehetnék? Valaki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Nyár elején megismertem egy fiút,pont miután szakítottunk a barátommal,odajött hozzám egy buliba.Először beszéltem vele,és egyből éreztem hogy valami van benne ami engem megfog,ami érdekel.Elkezdtünk ismerkedni,találkozni,stb..Kb 2 hónap után felhozta a kapcsolat témát,hogy ő gondolkozott kettőnkön,de sokáig nem tudta mit akar,mert "túl rég van egyedül" meg hasonló kifogások.Aztán együtt aludtunk,nem történt semmi,de másodszorra már beleestem a hibába és lefeküdtünk.Kb egy hónap múlva dobbantott,hogy ő felszívódik,azóta is volt 1-2 dolog,volt hogy hívott,buliba összeakadtunk,meg féltékenykedik más fiúkra..De én nem tudom elfelejteni,hiányzik,rájöttem hogy szeretem és már hónapok óta ez van,nem tudom mit csináljak,mindig rá gondolok..
2012. nov. 29. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod a helyes választ, csak nem akarod tudomásul venni: Tovább kell lépned, mert az a srác megbízhatatlan.
2012. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van..Lehet az előzö jobban megbecsült volna;) Vele miért szakitottatok? Kevés a normális fiú ugy vettem én észre.. :/

Ő is ilyen volt?

2012. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az előző sem becsült meg,kijelentette,hogy pihenjünk aztán pár hónap múlva elkezdett kapálózni hogy folytassuk,most meg ő volt felháborodva,hogy én mért nem szeretem már..Egyik "férfi" sem normális..
2012. nov. 29. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem.:) Viszont azt tudnod kell,hogy ez a mostani fiu,csak arra hajtott..Hogyis fogalmazzak..addig tepert,nem volt ilyen,megvolt az,msot meg ne mtud semmit és inkább ne legyen semmi. A más fiura féltékenykedés pedig csak az egója fitoktatása,hogy az akit ő kapott,más már nehogy,mert ő a király...sok férfi ilyen sajnos.:)
2012. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!