Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Milyen lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen lehet egy olyan üzenet a nőtől, ami nem "visszakönyörgős", de egyértelmű?

Figyelt kérdés
Nem csaltam meg, semmi ilyen nem történt amúgy.
2015. jún. 6. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Még mindig hiányzol, szeretném ha újra megpróbálhatnánk
2015. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha szeret egy férfi téged, az visszatér, önmagától, minden "ráhatás" nélkül. Feleslegesen írsz üzenetet, ha benne ez nem indult meg. Ne add fel önmagad, hagyd, hogy férfi legyen. Ha a te férfid, magától vissza fog térni. Ha nem a tiéd, akkor törekedj arra, hogy ne tudjon beléd taposni.
2015. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Kell neki üzenni valami kedveset még akkor is ha tudod,hogy szeret.

Ha hibáztál ismerd azt be és ne kösd feltételekhez.Ne mond neki azt,hogy hibáztam,de...

Ilyenkor nincs de,csak kérj bocsánatot,nem kell könyörögni az őszinteség a fontos.

2015. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3 Bocsánatot nem azért kér az ember, hogy valaki visszafogadja, hanem azért, hogy azok a kötelékek megtörjenek, amik a két ember között fennállnak a meg nem bocsájtás, harag, düh, bosszú miatt. Aki szívből cselekszi a bocsánatkérést,függetlenül attól, hogy a másik fél ezt megadja-e neki, annak az élete megváltozik. Nem kiséri többé a múlt keserűsége, hanem megnyugszik, és ahol megrekedt az élete, az újra elindul, és nem a múltra fog tekinteni, hanem már az új felé tud nyitni.
2015. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4-es

Ez nem jelenthető ki általánosságban.Egyes esetekre igaz,másokra nem.Le kell nyelni a büszkeséget ami bizony 1-2 embernek komoly gondot okoz,hogy milyen eredményt hoz a gesztus az majd a végén kiderül.

2015. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5 De igen. Mindegyik embernél aki ezt szívből, és tényleg őszintén megtette, mindegyiknél pozitív változás állt be, egyiknél sem volt a múltban további megrekedés. Nem tudok egyetlen kivételről sem, ami ezt az állítást cáfolta volna.
2015. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudsz egy olyan esetről sem.Ez szerinted elég bizonyíték?

Ezenkívül a bocsánatkérésnek lehet kettős célja is,én elsősorban erre gondoltam.Önmagunk megnyugtatása és a szeretett személy visszaszerzése,kiengesztelése.

2015. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezenkívül a bocsánatkérésnek lehet kettős célja is,én elsősorban erre gondoltam.Önmagunk megnyugtatása és a szeretett személy visszaszerzése,kiengesztelése.



Ez tervezett manipuláció, és semmi köze a valós, őszinte bocsánatkéréshez. Ezt amit írtál, sosem követi pozitív változás.Mert: manipuláción alapszik.


Egy valós őszinte bocsánatkérés, sosem várja azt amit írtál. az megtörténik, és az illető aki ezt lépi, már lép is tovább a saját útján. Nem kér, és nem vár el a másik embertől semmit.A cselekedete sem ezért történik, hanem azért mert felismert egy olyan helyzetbeli utat, ami kivezeti őt saját magát a megrekedéstől.Hiszen nem manipuláción alapszik.

2015. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
2# nincs igaza!! egyáltalán nem mind1 mi történt és LEHET h a csajszinak kell lépni!!!! !!!!
2015. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Az,ha normális stílusban leírod neki,hogy hiányzik,szeretnéd újra látni és beszélgetni,kissé megalázkodásnak tűnhet,de szerintem nem az.Ez egy próbálkozás nyitni a másik felé.Én is tettem ilyet,mert szerelmes voltam.Utólag persze belátom,hogy rossz emberre pazaroltam az energiát és az időt,de én azóta,mióta tudom,mindent megtettem,hogy megbocsásson,sokkal nyugodtabb vagyok.Kicsit még hiányzik,de érzem,hogy minden tőlem telhetőt megtettem,talán már nincs harag,és ez jó érzés számomra.
2015. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!